Северодонецкий военкомат опроверг фейк о сверке списков срочников
Опубліковано 29.03.2019 - 08:18
Согласования списков граждан, подлежащих срочному призыву на военную службу, на избирательных участках в Северодонецке не будут проводиться, говорится в сообщении Северодонецкого военкомата в Facebook. Об этом сообщает "ОстроВ".
Так, с целью недопущения распространения фейковой информации Северодонецкий городской военный комиссариат информирует жителей города о том, что проверки и согласования списков граждан, подлежащих срочному призыву на военную службу, на избирательных участках очередных срочных выборов Президента Украины не будут проводиться.
- 3720 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 11:10 Кого ще в “лнр” можна гнати стусанами за прикладом Моргунова з Сіверськодонецька
- 11:00 «Кейс Войнівки»: нардепи пропонують провести аудит бюджетів Луганщини та Лисичанської громади
- 10:03 Білий дім шукає план послаблення санкцій проти росії, - Reuters
- 10:00 Уряд спростив призначення соціальних стипендій: кого це стосується
- 09:00 ЛОВА: В окупованих Гірському й Золотому обіцяють опалення у березні, у Лисичанську з літа не підвозять воду
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На Черкащині до 15 років тюрми засудили переселенця з Луганщини, який передавав дані росіянам 26.02.2025 переглядів: 3597
- Серед сіверськодонецьких ВПО проводять опитування щодо потреби у житлі 26.02.2025 переглядів: 2592
- У Чернівецькій області для переселенців є понад 200 вільних місць 24.02.2025 переглядів: 1349
- У мережі розповіли, що ховається за фарбованими фасадами будинків в окупованому Сіверськодонецьку 27.02.2025 переглядів: 1296