Випивка, кермо, погоня, ДТП
Випивка, кермо, погоня, ДТП — наочний приклад того, як не слід робити
Цієї ночі у Сєвєродонецьку патрульні помітили автомобіль ВАЗ 2115, що рухався із порушенням ПДР. Інспектори одразу відреагували на правопорушення та подали водієві сигнал про зупинку, на що той лише пришвидшився.
Намагаючись втекти від поліцейських, керманич неодноразово порушував ПДР, а згодом, на в'їзді до населеного пункту Пурдівка, не впоравшись з керуванням виїхав за межі проїзної частини та перекинувся. В результаті ДТП двоє 18-річних дівчат, що перебували в автомобілі, отримали травми різного ступеня тяжкості. Водій із місця ДТП втік.
Поки один екіпаж патрульних до приїзду лікарів надавав постраждалим першу допомогу, інші екіпажі оглядали прилеглу до місця ДТП територію у пошуках втікача. За деякий час, у лісосмузі, патрульні виявили 24-річного водія, із явними ознаками алкогольного сп’яніння.
Пояснювати чому залишив постраждалих без допомоги та втікав від поліції затриманий громадянин буде слідчим, які надалі встановлюватимуть обставини події.
- 7832 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:00 На Черкащині перепоховають прикордонника з Луганщини
- 14:00 Підозру у колабораціонізмі отримав «депутат лнр» від путінської партії
- 13:32 Україна зупинила наступ росії в Сумській області, - Сирський
- 13:00 На Дніпропетровщині попрощалися з загиблим військовим з Луганщини (ВІДЕО)
- 12:00 1188 днів полону: в Україну повернувся ще один захисник з Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- росія може "рознести" всю Україну "шахедами", - фахівець у галузі РЕБ 18.06.2025 переглядів: 8314
- Помер звільнений з полону військовий з Сіверськодонецька, з ним попрощаються у Києві 20.06.2025 переглядів: 3402
- Пішла з життя колишня директорка сіверськодонецької гімназії № 10 21.06.2025 переглядів: 3288
- Трамп "розчарований" російськими ударами по цивільних об'єктах в Україні 23.06.2025 переглядів: 2687