В м. Сєвєродонецьку поліція розшукує свідків ДТП
В провадженні Слідчого Управління ГУНП в Луганській області перебувають матеріали досудового розслідування, внесені до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 286 КК України.
04.04.2019, близько 15 години 47-річний водій, керуючи автомобілем ВАЗ 2102 рухався по автодорозі Т—1306, сполученням «Новоайдар-Сєвєродонецьк», в напрямку руху від м. Сєвєродонецька. На 11км водій виїхав за межі проїзної частини та врізався у дерево. В результаті отриманих тілесних ушкоджень загинув на місці.
З метою з’ясування обставин ДТП, переконливе прохання до осіб, які є очевидцями або володіють інформацією про дане ДТП, або рухались у вказаний час в районі місця ДТП звернутись до слідчого управління ГУНП в Луганській області за адресою: м. Сєвєродонецьк вул. Вілєсова, 1 або за телефонами: 050-55-77-115 чи «102».
- 5740 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 10:05 В окупованому Луганську пролунали вибухи
- 09:00 ЛОВА: У самопроголошеній «лнр» подовжили перереєстрацію нерухомості
- 08:31 Ворог активно застосовував безпілотники на Луганщині
- 19:00 Батьки загиблих воїнів Лисичанської громади можуть отримати грошову допомогу: деталі
- 18:00 У Чернігові попрощаються з полеглим захисником з Луганщини Андрієм Лимарем
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На Київщині попрощаються з загиблим військовим з Луганщини Артуром Шматовим 02.08.2026 переглядів: 1003
- Катування та сексуальне насильство щодо затриманої на Луганщині волонтерки: трьом бойовикам оголосили підозру 04.08.2026 переглядів: 808
- «Рука лишилася на позиціях»: як боєць із Лисичанська після ампутації повернувся до цивільного життя 01.08.2026 переглядів: 794
- Що варто знати ВПО у серпні: нововведення, виплати та важливі дати 01.08.2026 переглядів: 729


ЛОВА: У самопроголошеній «лнр» подовжили перереєстрацію нерухомості
Ворог активно застосовував безпілотники на Луганщині
У Чернігові попрощаються з полеглим захисником з Луганщини Андрієм Лимарем
