У Сєвєродонецьку закладено «Капсулу часу»
29 травня на честь святкування Дня захисту дітей та 85-ї річниці Сєвєродонецька на площі Миру біля пам’ятного знаку «Я люблю Сєвєродонецьк!» в.о. міського голови Вячеславом Ткачуком та головою Молодіжного парламенту Олегом Бутковим в присутності великої кількості дітлахів, молоді , пересічних сєвєродончан та гостей міста урочисто закладено «Капсулу часу» - послання нащадкам 2034 року.
Знак «Я люблю Сєвєродонецьк!» - позитивний проект, проникнутий любов’ю до міста, що вже став одним з улюблених місць для відпочинку та світлин на згадку наших жителів і гостей. Тому вирішено закласти капсулу саме біля нього. Дуже цікавою є і сама ідея капсули – її закладено в нішу, поверх якої встановлено електронний годинник зі зворотним відліком часу до 26 травня 2034 року –100-річчя Сєвєродонецька.
«Капсула часу» – це лист у майбутнє, послання майбутнім поколінням. Закладено не лише капсулу часу, а й добру традицію: через 15 років, на святкування 100-річчя міста майбутнє покоління відкриє її, прочитає, дізнається, що саме відчували нинішні мешканці Сєвєродонецька, і порівняє зі своїм сьогоденням. Не має сумніву, що капсула надихне нащадків на звершення і творення, додасть впевненості у своїх силах.
Розпочався захід з наймолодших його учасників - хореографічної композиція «Пульс часу» ансамблю «Мажоретки», дитячого комбінату № 22.
В.о. міського голови Вячеслав Ткачук відкриваючи урочистості привітав найголовніших учасників заходу, найцінніше, що у нас є, наше майбутнє - наших дітей: «Вітаю вас зі святом – з Днем захисту дітей! Прийміть найщиріші побажання від міської ради. Ви - майбутнє нашої країни: майбутні інженери, професори, і звичайно ж мери міста і президенти. Бажаю всім здоров'я, щастя, достатку в кожній родині і всього самого найкращого. Зі святом!»
Голова Сєвєродонецького Молодіжного парламенту Олег Бутков також звернувся до присутніх: «Сьогодні ми закладаємо «Капсулу часу», яку відкриємо через 15 років. Це не багато і не мало. Але я переконаний, що 15 років - це достатній термін щоб провести кардинальні та позитивні зміни і перетворення на благо міста та країни. Пройде час, і нам, молоді, брати участь в управлінні містом. Ми докладемо максимум зусиль, щоб місто помітно змінилося на краще. Вітаю всіх зі святом!»
Під композицію «Дивовижний барабан» гурту «DrumAZing!» (кер. Олена Бахрєва, комунальний заклад «Сєвєродонецький міський Палац культури») членами Молодіжного парламенту капсулу було закладено – зворотній відлік часу до 100-річчя Сєвєродонецька розпочато.
Захід продовжився танцювальним флешмобом «Серце» у виконанні учасників творчих колективів комунальних закладів «Сєвєродонецький міський Палац культури», ЦДЮТ та СДЮК «Юність», під час якого в небо, як символ миру та дитинства, запущено зв’язки повітряних кульок.
- 6434 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Пауерліфтери Луганщини вибороли чотири медалі на чемпіонаті України
- 17:30 Сіверськодонецька громада підтримає сім’ї військових, у яких народилася дитина
- 15:30 Ексінспекторка митного поста «Сєвєродонецьк» отримала підозру у держзраді
- 13:30 Два роки вважався безвісти зниклим: з полону повернувся попаснянин Руслан Бабенко
- 11:00 ЛОВА: На Луганщині зник сигнал супутникового ТБ, яке людям нав'язали окупанти
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Черкасах попрощалися з захисником з Луганщини 04.03.2026 переглядів: 624
- Березень-2026: індексація пенсій, допомога ВПО та оновлений «Національний кешбек» 01.03.2026 переглядів: 549
- Зарплата, рахунки та нерухомість: що задекларував очільник прокуратури Луганщини 05.03.2026 переглядів: 528
- У конкурсі від УІК бере участь нова книга Семена Перцовського: про що вона та як підтримати 28.02.2026 переглядів: 522




































Два роки вважався безвісти зниклим: з полону повернувся попаснянин Руслан Бабенко
Окупанти на Луганщині атакували з боку Твердохлібового
Відзначили жінок, які служать у поліції, СБУ та ДСНС Луганщини (ФОТО)