Сєвєродонецькою місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення
Опубліковано 11.06.2019 - 09:57
Сєвєродонецькою місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно місцевого мешканця за фактом грабежу, вчиненого повторно (ч. 2 ст. 186 КК України).
Досудовим розслідуванням встановлено, що у лютому 2019 року неодноразово судимий чоловік вчинив грабіж у м. Сєвєродонецьку. Перебуваючи у квартирі знайомого, обвинувачений незаконно заволодів майном потерпілого, а саме: двома мобільними телефонами, фотоапаратом, а також побутовою технікою та розпорядився ним на власний розсуд.
Сєвєродонецьким міським судом ухвалено обвинувальний вирок, яким грабіжника визнано винним у вчиненні злочину та призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 4 роки 6 місяців.
- 3437 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 У Борівському згорів будинок
- 14:00 В Україну повернули ще 1200 тіл загиблих
- 13:30 Помер військовий з Луганщини, який повернувся з полону. Його поховали на Вінниччині
- 11:11 росіяни здійснили масовану атаку на Полтавщину: пошкоджені об’єкти інфраструктури, будинки, автівки (ФОТО)
- 10:30 ЛОВА: у Тошківці залишилося 2 % жителів, у Новодружеську світла немає вже понад три роки
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Продовження "Павутини": ЗСУ уразили літаки на "Саваслейці" та завод з виготовлення антен для "шахедів" 09.06.2025 переглядів: 8725
- «Це що за свавілля?». Сіверськодончани обурені вимогами окупантів 09.06.2025 переглядів: 7165
- Окупанти визнали, що Луганщина палає. Але про Сіверськодонецьк мовчать 09.06.2025 переглядів: 3833
- ЛОВА: у Сіверськодонецьку за 100 рублів дають скористатися Wi-Fi, окупанти контролюватимуть норми здачі «ГПО» 08.06.2025 переглядів: 2232