Спроба уникнути адміністративної відповідальності закінчилась кримінальною відповідальністю

   Сєвєродонецькою місцевою прокуратурою до суду направлено обвинувальний акт стосовно гр.Л. за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 369 КК України за фактом пропозиції надання неправомірної вигоди патрульним поліцейським за непритягнення його до адміністративної відповідальності.

   Досудовим розслідуванням встановлено, що гр.Л., який був зупинений працівниками патрульної поліції, намагався уникнути відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування водієм транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння) та запропонував неправомірну вигоду у розмірі 3000 грн. за ненаправлення матеріалів про вчинення адміністративного правопорушення до суду для розгляду по суті.

   Інспектори патрульної поліції викликали слідчо - оперативну групу для фіксації кримінального правопорушення, вчиненого гр.Л.

Довідково: санкція ч. 1 ст. 369 КК України передбачає покарання у вигляді штрафу від п’ятисот до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до чотирьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Є. Бершинський, заступник керівника Сєвєродонецької місцевої прокуратури

Комментарии для сайта Cackle