Стан води у водоймах
Відділ цивільного захисту, екологічної безпеки та охорони праці Сєвєродонецької міської ради доводить до відома мешканців м.Сєвєродонецька, що за інформацією ДУ «Луганський обласний лабораторний центр МОЗ України» відповідно до лабораторних досліджень від 23.07.19р проб води всіх відкритих водоймищ якість води не відповідає вимогам нормативів за мікробіологічними показниками.
Ступінь забруднення води озера Чисте становить 70000 мікробних одиниць в 1 дм3 , що в 14 разів вище допустимого рівня, ступінь забруднення води озера Паркове становить 29000 мікробних одиниць в 1 дм3 , що в 5,8 рази вище допустимого рівня, ступінь забруднення води озера Кривеньке становить 28000 мікробних одиниць в 1 дм3 , що в 5,6 рази вище допустимого рівня, ступінь забруднення води озера Клішня становить 20000 мікробних одиниць в 1дм3 , що в 4 рази вище допустимого рівня, ступінь забруднення води р.Борова становить 95000 мікробних одиниць в 1дм3 , що в 19 разів вище допустимого рівня.
Індекс Е соli (показник свіжого фекального забруднення) перевищує допустимі величини в озері Чисте – в 6,2 рази, в озері Паркове – в 2 рази, в р.Борова – в 6,2 рази, в озері Клішня – в 2,3 рази.
Індекс колі-фагів (показник вірусного забруднення) в озері Чисте перевищує допустимі величини в 5 разів, в озері Клішня – в 4 рази.
- 3975 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 09:00 На Луганщині окупанти поставили в чергу на переселення лише 6 тисяч людей, а два міста вже чотири роки без світла й води
- 08:42 Окупанти штурмували 20 разів на Лиманському напрямку
- 19:00 Військовим Рубіжанської громади призначили ще понад 700 тисяч гривень допомоги
- 17:00 У Черкасах попрощалися з військовим з Сіверськодонецька Романом Лєщєнком
- 15:00 Уродженця Луганщини судитимуть за незаконний збут тротилових шашок
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Сіверськодонецькій МВА перерозподілили обов'язки між керівництвом 20.07.2026 переглядів: 723
- Оновили інформацію про гумхаби Луганської області: актуальні адреси та контакти 20.07.2026 переглядів: 648
- Окупанти заявили про плани «перепрофілювати» Лисичанський НПЗ 23.07.2026 переглядів: 628
- «Людям більше не цікава бездушна баночка»: як бджоляр із Луганщини розвиває «Медодай» на Чернігівщині 20.07.2026 переглядів: 628

Окупанти штурмували 20 разів на Лиманському напрямку
У Черкасах попрощалися з військовим з Сіверськодонецька Романом Лєщєнком
ЗСУ уразили склад та район зосередження живої сили окупантів на ТОТ Луганщини, – Генштаб
