Міська рада займається подоланням наслідків надзвичайної події, що трапилась у школі 17

Міська рада займається подоланням наслідків надзвичайної події, що трапилась у школі 17

Розпорядженням міського голови створено комісію, яка має вирішити питання відшкодування шкоди та ремонту приміщень, які постраждали під час надзвичайної події, яка трапилась 4 серпня 2019 року у спеціалізованій школі №17. За інформацією, яка була зібрана у п’ятницю під час наради на місці події, 29 липня під час робіт з капітального ремонту покрівлі будівлі школи №17 підрядником була демонтована частина старої стяжки на покрівлі на площі більшої, ніж підрядник міг покрити за тиждень. Що призвело до того, що під час зливи у неділю було затоплено кілька приміщень школи на трьох поверхах.

Комісію очолює перший заступник міського голови Олег Кузьмінов, до її складу включені спеціалісти відділу освіти, відділу капітального будівництва міської ради, представники підрядника. За оцінкою Олега Кузьмінова, відповідальним за затоплення є підрядник, який виконує ремонт покрівлі. І відновлення класних кімнат, що постраждали, має відбуватися його коштом. Ці питання й має вирішити комісія, яка сьогодні створена.

Пряма мова першого заступника міського голови Олега Кузьмінова:

«Было установлено, что крыша была раскрыта в понедельник. Больше, чем они могли сделать за неделю. И соответственно в конце недели крыша осталась не до конца застеленной стяжкою. Работы по ремонту крыши выполняются качественно. Специалисты отдела капитального строительства сегодня осмотрели, стяжка ложится нормально, толщиной 50 мм. Но в результате неправильного планирования работы подрядчиком, и из-за сильного дождя, произошел такой инцидент. Я считаю, что в рабочем порядке мы его решим. Но, к сожалению, по работе ряда кабинетов есть вопросы. На первое сентября степень их готовности скорее всего не позволит их использовать в учебном процессе»

Комментарии для сайта Cackle