У Сєвєродонецьку облаштують зону відпочинку біля озера Паркове

У Сєвєродонецьку облаштують зону відпочинку біля озера Паркове

Голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Віталій Комарницький та в.о. міського голови Сєвєродонецька, секретар міської ради Вячеслав Ткачук уклали меморандум про співробітництво. Документ передбачає взаємодію в реалізації заходів зі створення сприятливих умов для відновлення парку культури та відпочинку в районі оз. Паркове м. Сєвєродонецька.

Обласна та міська влада домовилися об’єднати зусилля та спрямувати їх на комплекс заходів з облаштування зони відпочинку громадян біля озера Паркове. Зокрема, йдеться про розробку проектної документації та реконструкцію території парку.

Віталій Комарницький зауважив, що проект має значення не лише для Сєвєродонецька, а й для області. «Із завзяттям людей, які тут живуть і працюють, я впевнений, що наш спільний план буде реалізований. Це буде паркова зона, гідна міста, що виконує функції обласного центру. Там відпочиватимуть не лише жителі міста. Важливою є реалізація цього проекту, адже він стане обличчям не лише міста, а й усієї Луганщини», – сказав очільник області.
Вячеслав Ткачук подякував за конструктивну співпрацю з містом та висловив упевненість у подальшій плідній співпраці на благо громади.

Відповідно до меморандуму, реалізація заходів поетапно здійснюється Луганською обласною державною адміністрацією за рахунок коштів державного та обласного бюджетів. 

Луганська обласна державна адміністрація

Комментарии для сайта Cackle