У СШ 14 за шкільні обіди учні будуть розраховуватися картами

У СШ 14 за шкільні обіди учні будуть розраховуватися картами

В сучасних умовах досить багато дітей самостійно користуються банківськими картами. З використанням яких вони, у тому числі,можуть оплачувати шкільні обіди. 06 вересня така можливість з’явилася в Сєвєродонецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №14.

Зручна і легка у використанні технологія оплати за харчування картою дає змогу навчальному закладу застрахувати себе від таких неприємних інцидентів, як втрата учнем готівки або її крадіжка. Навіть якщо дитина втратить карту, гроші на ній залишаться в цілості.

Депутат міської ради, представник депутатської групи «Сєвєродончани» Андрій Гавриленко, який відвідав школу у зв’язку з подією, прокоментував нововведення: «Ми бачимо, як банківська система приходить настільки близько до споживача, що вже з'явилася в школах серед дітей. Це дуже добре, що у дітей є можливість в такому юному віці осягнути переваги і зручності роботи банківської системи. Великі плюси, що у дітей з'являться такі картки. У дитини тим самим не можливо буде вкрасти гроші, і вона не зможе їх загубити. Крім того, дитина буде використовувати кошти на банківській картці під надійним контролем батьків».

Директор КП «Комбінат шкільного харчування» Юрій Горягін додав: «Впровадити цей проект намагалися близько 3 років. Попередня влада приділяла цьому мало уваги. До мене звернувся керівник банку для того, щоб впровадити цю програму в усіх школах нашого міста. У багатьох школах Харкова, Дніпра, Києва та інших великих містах шкільні їдальні давно вже обладнані такими терміналами, і школярі успішно користуються цією послугою. «КШХ» укладено договір з банківською установою на установку терміналів. Ми запускаємо пілотний проект і такі термінали будуть поки що встановлені в СЗШ №14 та, на наступному тижні, в Сєвєродонецькому навчально-виховному комплексі «Спеціалізована школа - колеґіум Національного університету «Києво-Могилянська академія». Потрібно подивитися спочатку, як воно піде. Є бажання покрити всі школи Сєвєродонецька терміналами. Для «КШХ» плюс в тому, що ми йдемо від інкасації. Для працівників їдальні зручність у тому, що учень дає чек і відповідно до вказаної суми йому видають порцію. При великому напливі дітей усіх треба швидко обслужити, дати порцію, порахувати вартість, дати здачу. Тепер це набагато простіше».

Присутні батьки заявили, що дуже задоволені встановленням терміналів, адже це сприяє правильній організації шкільного харчування та зменшує спокуси дітей витратити кошти поза межами навчального закладу, відтепер вони витрачатимуться на повноцінні шкільні обіди: «У нас їдальня дуже хороша, тут не продають чіпсів чи сухариків. Тому від системи оплати шкільних обідів банківською картою бачимо тільки позитив – наші діти отримають повноцінне гаряче харчування».

До речі, безготівкові розрахунки в шкільній їдальні сприяють покращенню якості обслуговування школярів, зменшують контакт персоналу їдальні та дітей з готівкою, яка може бути забруднена, у тому числі - шкідливими бактеріями.

Переваги очевидні: швидкість, зручність, безпека коштів школярів, гігієна. А батькам дає можливість контролювати витрати дитини та бути спокійним за відвідування, а школярам сучасний та цікавий сервіс, що формує їх фінансову культуру за допомогою банківської карти з дорослими та сучасними сервісами (безготівкові розрахунки, Інтернет-банкінг, мобільні додатки, смс-інформування, можливість розрахунків за кордоном і в Інтернеті та інше). 

Последние новости:

Комментарии для сайта Cackle