«Восток-SOS» оголошує тендер на надання транспортних послуг

«Восток-SOS» оголошує тендер на надання транспортних послуг

Благодійний Фонд «Восток-SOS» та Програма розвитку ООН цим оголошенням запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для надання транспортних послуг у межах проекту «Ефективне врядування і залучення громадян задля досягнення правосуддя, безпеки, захисту довкілля та соціальної єдності у східній Україні».

Тендер передбачає вибір транспортної компанії для організації виїзних прийомів юристів, які будуть здійснюватися з Сєвєродонецька до населених пунктів Луганської області, розташованих на підконтрольній українському урядові території. Підрядники повинні мати відповідні КВЕД та досвід здійснення перевезень.

 Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: 01011, м. Київ, Печерський узвіз, 19, офіс 202, 203.

Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних Пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 18:00 30 жовтня 2019 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендерного комітету.

Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище, або написавши на електронну скриньку: Olha.anoshkina@vostok-sos.org

Комментарии для сайта Cackle