Про отримання реєстраційної картки платника податку
Громадяни можуть отримати реєстраційний номер картки платника податків (більш відомий як «ідентифікаційний номер», або ІНПП) не тільки за місцем проживання, а й у відділенні податкової служби за місцем отримання доходів чи за місцезнаходженням іншого об’єкта оподаткування.
Така ж можливість надана платникам для повторного отримання картки (наприклад, за умов її втрати), внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків або отримання з нього даних про суми виплачених доходів.
На даний момент громадянин може безперешкодно отримати картку платника за місцем офіційної реєстрації протягом 5-ти днів. Якщо ж він бажає пройти реєстрацію чи внести зміни до Державного реєстру в центрах з обслуговування платників у податковій за місцем роботи чи іншого об’єкта оподаткування, то це займає 10 днів. Втім, податкова планує скоротити цей термін до 5 робочих днів. Для цього вже створені усі технічні можливості: вдосконалене програмне забезпечення, працює новий потужний сервер. Ініціативи податкової викладені у наказі, що очікує реєстрації у Міністерстві юстиції.
Фахівці податкової служби нагадують, що за бажанням платника орган ДПС може проставити у паспорт громадянина України відмітку з даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків.
За отриманням реєстраційної картки платника податків («ідентифікаційний номер»,) Ви можете звертатись до центру обслуговування платників податків ДПІ у м.Сєвєродонецьку, який знаходиться за адресою : м.Сєвєродонецьк, вул.Енергетиків,72
- 3046 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 14:14 Різні списки, учасники з ТОТ та оскарження: Бойко прокоментувала ситуацію довкола розіграшу за програмою для ВПО 60+
- 14:00 Окупанти у Луганську притягнули до відповідальності студента за публікацію з місця «прильоту»
- 13:00 «Випробування на виживання»: мешканці будинку в Лисичанську розповіли, на що перетворилося його «відновлення»
- 12:00 Харченко передав поліцейським Луганщини 19 комплексів РЕБ та РЕР
- 11:00 У держави немає ресурсу для компенсації усім, хто втратив житло через окупацію, – Фролов
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Чому призупиняють роботу сіверськодонецьких шкіл і що буде з учителями та учнями 13.06.2026 переглядів: 1531
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 1459
- Айдар, Щастя, Сіверськодонецьк: дрони Третього корпусу атакують логістику окупантів на Луганщині (ВІДЕО) 11.06.2026 переглядів: 1419
- Вночі в окупованому Сіверськодонецьку було гучно: що відомо 10.06.2026 переглядів: 1192

Різні списки, учасники з ТОТ та оскарження: Бойко прокоментувала ситуацію довкола розіграшу за програмою для...
«Випробування на виживання»: мешканці будинку в Лисичанську розповіли, на що перетворилося його «відновлення»
У держави немає ресурсу для компенсації усім, хто втратив житло через окупацію, – Фролов
