Набір на безкоштовні курси програмування

Набір на безкоштовні курси програмування

На Сході України розпочався набір на безкоштовні курси програмування в рамках проекту GIZ «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб»

У Маріуполі, Краматорську, Сєвєродонецьку та Покровську розпочався набір на курси з основ веб-розробки. Програма покликана допомогти слухачам отримати знання та навички зі створення веб-сайтів з метою змінити професію або отримати додатковий дохід на фріланс-біржах. Курс є безкоштовним для участі та реалізується школою програмування Codarium Academy в рамках партнерства з проектом «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб», який виконує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH на замовлення уряду Німеччини.

Веб-розробка є одним із найбільш затребуваних напрямів ІТ на сьогодні та дозволяє працювати у дистанційному форматі. Курс розрахований на людей без попереднього досвіду в програмуванні, але які є впевненими користувачами комп‘ютера. 

Заняття проходитимуть двічі на тиждень у вечірній час протягом 3 місяців під керівництвом досвідчених менторів-практиків. По завершенні курсу кожен учасник має створити та презентувати власний веб-сайт, використовуючи отримані знання. Всім випускникам буде вручено сертифікати про проходження курсу, а резюме найкращих випускників будуть передані на розгляд локальним ІТ-компаніям. Курс стартує в першій половині грудня.

Для того, щоб зареєструватись на курс, учасникам необхідно заповнити анкету та виконати невелике тестове завдання, яке буде надіслано всім, хто зареєструється.

Деталі та реєстрація - за посиланням.

Комментарии для сайта Cackle