Мешканка м. Сєвєродонецька обвинувачується в умисному вбивстві своєї новонародженої дитини
Сєвєродонецька місцева прокуратура Звернулась до суду з обвинувальним актом у відношенні мешканки м. Сєвєродонецька, яка обвинувачується у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ст.117 КК, а саме в умисному вбивстві матір'ю своєї новонародженої дитини.
Досудовим розслідуванням встановлено, що у липні 2019 року 41-річна мешканка м. Сєвєродонецька самостійно народила немовля за місцем свого проживання. Перебуваючи в обумовленому пологами психічному стані, добре знаючи, що дитина жива та діючи умисно, породілля замотала новонародженого хлопчика в рушник та сховала до газової печі, що обмежило йому дихання. За результатами судово-медичної експертизи смерть дитини настала від механічної асфіксії.
Санкція ст.117 КК України передбачає покарання у вигляді обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.
А. Кулік, прокурор Сєвєродонецької місцевої прокуратури
- 4883 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У гумхабі Сіверськодонецької громади у Дніпрі відкрили великодню виставку «Незламна писанка» (ФОТО)
- 18:00 На фронті загинув військовий з Попасної
- 17:16 В Україну у Чистий четвер прийде тепло і магнітні бурі
- 17:06 Податкова може отримати доступ до банківської таємниці вже цього року, - ЗМІ
- 17:00 У Києві працюватиме консультаційний центр луганської податкової
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти у Сіверськодонецьку назвали адресу ще одного будинку, який планують знести 11.04.2025 переглядів: 4380
- Луганським ВПО пропонують житло у Києві – куди звертатися 14.04.2025 переглядів: 3047
- “Безхазяйні” квартири у Сіверськодонецьку: окупанти оприлюднили нові адреси 09.04.2025 переглядів: 2251
- На фронті загинув колишній керівник лисичанської “Фармації”, – соцмережі 10.04.2025 переглядів: 2185