Центр зайнятості отримав комп'ютерний клас від NRC
У Сєвєродонецькому міському центрі зайнятості 18 грудня відбулось відкриття комп’ютерного класу. Технічне обладнання для нього передано в якості благодійної допомоги від Норвезької ради у справах біженців.
У новому класі будуть проводити дистанційне навчання безробітних, скайп-зв’язки та онлайн-співбесіди з роботодавцями, конференції, семінари з комп’ютерної грамотності. Заступниця директора Сєвєродонецького МЦЗ Ольга Вакуленко розповіла, що днями протестували роботу класу: «10 грудня ми провели онлайн-співбесіду з представником громадської організації «Велика ідея», який займається підбором кваліфікованих фахівців на ринку праці Держави Ізраїль. Наші шукачі могли особисто розпитати роботодавця про умови роботи і проживання, вимоги до кандидатів, розмір зарплатні тощо».
Сьогодні в новому класі розпочався триденний семінар з основ комп’ютерної грамотності, в якому взяли участь семеро безробітних (серед них двоє переселенців). Учасники семінару отримають початкові знання роботи з персональним комп’ютером, навчаться користуватися електронною поштою та Інтернетом, зможуть самостійно відправляти резюме та шукати вакансії на сайтах.
З початку 2020 року планується розпочати дистанційне навчання першої групи слухачів на базі Рівненського ЦПТО ДЦЗ за напрямком «Удосконалення умінь та навичок роботи з персональним комп’ютером». Бажаючих навчатися запрошують звертатися до центру зайнятості. Також розглядаються інші перспективні напрямки дистанційного навчання для кухарів та барменів.
Представник NRC Sasa Marusik підкреслив, що окрім Сєвєродонецька організація надала благодійну допомогу центрам зайнятості у Новопсковському та Станично-Луганському районі: «Це ефективний спосіб допомогти переселенцям та місцевим жителям знайти роботу або започаткувати власну справу», - зауважив він. Заступниця директора Луганського обласного центру зайнятості Олена Шуліка подякувала команді NRC за співпрацю та побажала групі слухачів активно здобувати нові знання.
Відділ інформаційної роботи ЛОЦЗ
- 3249 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Військовим Рубіжанської громади призначили ще понад 700 тисяч гривень допомоги
- 17:00 У Черкасах попрощалися з військовим з Сіверськодонецька Романом Лєщєнком
- 15:00 Уродженця Луганщини судитимуть за незаконний збут тротилових шашок
- 13:00 ЗСУ уразили склад та район зосередження живої сили окупантів на ТОТ Луганщини, – Генштаб
- 11:00 ЛОВА: Постачальники масово відмовляються везти продукти в окупований Сіверськодонецьк
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Сіверськодонецькій МВА перерозподілили обов'язки між керівництвом 20.07.2026 переглядів: 721
- Оновили інформацію про гумхаби Луганської області: актуальні адреси та контакти 20.07.2026 переглядів: 645
- «Людям більше не цікава бездушна баночка»: як бджоляр із Луганщини розвиває «Медодай» на Чернігівщині 20.07.2026 переглядів: 624
- Окупанти заявили про плани «перепрофілювати» Лисичанський НПЗ 23.07.2026 переглядів: 619








У Черкасах попрощалися з військовим з Сіверськодонецька Романом Лєщєнком
ЗСУ уразили склад та район зосередження живої сили окупантів на ТОТ Луганщини, – Генштаб
За добу ворог 20 разів атакував Луганщину
