Хулігана – за грати

    Сєвєродонецькою місцевою прокуратурою у грудні поточного року до суду для розгляду по суті направлено кримінальне провадження стосовно мешканця міста Сєвєродонецька за фактом грубого порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю (хуліганство), із застосуванням іншого предмета, спеціально пристосованого для нанесення тілесних ушкоджень, тобто за вчинення суспільно небезпечного діяння, відповідальність за яке передбачена ч. 4 ст. 296 КК України.
    Досудовим розслідуванням встановлено, що у липні 2019 року у денний час місцевий мешканець перебуваючи неподалік від будівлі міської ради, де проводилась розмова одного із кандидатів в народні депутати України із виборцями, діючи з особливою зухвалістю та нехтуючи загальнолюдськими правилами поведінки, з метою спричинення тілесних ушкоджень за допомогою предмета, спеціально пристосованого для нанесення тілесних ушкоджень - балончику із сльозогінним газом, розбризкав сльозогінну речовину в обличчя останнього, чим спричинив йому легкі тілесні ушкодження, які спричинили короткочасний розлад здоров’я.
    Судовий розгляд наразі триває.
Довідково: санкція ч. 4 ст. 294 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Д. Черненко, прокурор Сєвєродонецької місцевої прокуратури
  

Комментарии для сайта Cackle