Восток-СОС оголошує тендер на надання транспортних послуг

 

Восток-СОС оголошує тендер на надання транспортних послуг

Благодійна організація «Благодійний Фонд «Восток-СОС» та Програма розвитку ООН цим оголошенням запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для надання транспортних послуг у межах проекту «Ефективне врядування і залучення громадян задля досягнення правосуддя, безпеки, захисту довкілля та соціальної єдності у східній Україні». Тендер передбачає вибір транспортної компанії для організації виїзних прийомів юристів, які будуть здійснюватися з Сєвєродонецьку до населених пунктів Луганської області, що розташовані на підконтрольній українському урядові території. Кількість пасажирів: орієнтовано по 4 особи на одну поїздку Підрядники повинні мати відповідні КВЕД та досвід здійснення перевезень.
Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: 01011, м. Київ, Печерський узвіз, 19, офіс 202, 203 або anoshkina.olga@gmail.com Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 10.00 15 січня 2020 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендерного комітету. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або написавши на електронну скриньку: anoshkina.olga@gmail.com

Тендерна документація http://bit.ly/2EXlIzF


 

Комментарии для сайта Cackle