Наркоділка у м. Сєвєродонецьку засуджено до реальної міри покарання.
Сєвєродонецькою місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення в суді та доведено винуватість жителя міста Сєвєродонецька, який обвинувачувався у скоєні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.307 КК України – незаконний збут наркотичних засобів.
В ході досудового розслідування встановлено, що місцевий мешканець на початку 2019 року, маючи умисел, спрямований на збут особливо небезпечного наркотичного засобу – канабісу, знаходячись за місцем свого мешкання, реалізовував небезпечну речовину.
Про продаж наркотиків обвинувачуваний домовлявся телефонним зв’язком. В ході реалізації чергової партії наркотичного засобу наркоділок «на гарячому» був затриманий співробітникам поліції.
Під час судового розгляду обвинувачений повністю визнав провину у скоєних ним кримінальних правопорушеннях.
Вироком Сєвєродонецького міського суду злочинця визнано винним у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.307 КК України, та йому призначено покарання у вигляді 6 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна.
О. Лещинська, прокурор Сєвєродонецької місцевої прокуратури
- 2910 переглядів
Читайте також:
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 12:00 Антисанітарія, сморід і щури: в окупованому Лисичанську біля багатоповерхівки розрослося сміттєзвалище (ФОТО)
- 11:00 В окупованому Сіверськодонецьку знесли ще одну багатоповерхівку (ФОТО)
- 10:05 В окупованому Луганську пролунали вибухи (ОНОВЛЕНО)
- 09:00 ЛОВА: У самопроголошеній «лнр» подовжили перереєстрацію нерухомості
- 08:31 Ворог активно застосовував безпілотники на Луганщині
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На Київщині попрощаються з загиблим військовим з Луганщини Артуром Шматовим 02.08.2026 переглядів: 1004
- Катування та сексуальне насильство щодо затриманої на Луганщині волонтерки: трьом бойовикам оголосили підозру 04.08.2026 переглядів: 862
- «Рука лишилася на позиціях»: як боєць із Лисичанська після ампутації повернувся до цивільного життя 01.08.2026 переглядів: 795
- Що варто знати ВПО у серпні: нововведення, виплати та важливі дати 01.08.2026 переглядів: 734

ЛОВА: У самопроголошеній «лнр» подовжили перереєстрацію нерухомості
Ворог активно застосовував безпілотники на Луганщині
У Чернігові попрощаються з полеглим захисником з Луганщини Андрієм Лимарем
