Сєвєродонецька місцева прокуратура попереджає суб’єктів декларування про обов’язок подачі щорічної декларації за 2019 рік

    Сєвєродонецькою місцевою прокуратурою забезпечено участь у розгляді судом справи про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією стосовно майстра лісу Сєвєродонецького лісництва Державного підприємства «Сєвєродонецьке лісомисливське господарство».
    Під час розгляду в суді встановлено, що майстер лісу Сєвєродонецького лісництва Державного підприємства «Сєвєродонецьке лісомисливське господарство» несвоєчасно, без поважних причин, подав шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік, у зв’язку з чим, вчинив адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-6 КУпАП.
    Вказана особа визнана судом винною та на майстра лісу накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу.
    Суб’єкти декларування недостатньо приділяють увагу щодо необхідності вчасного подання декларації, за що притягуються до відповідальності за порушення вимог фінансового контролю.

П. Гайович, прокурор Сєвєродонецької місцевої прокуратури
 

Комментарии для сайта Cackle