У Борівському ґрунтові води затопили подвір'я

У Борівському ґрунтові води затопили подвір'я та городи десятьох домовласників. Через підтоплення льохів борівщани залишилися без консервації та запасів овочів. Чи компенсують людям збитки та яких заходів вживають комунальники, щоб зупинити підтоплення у сюжеті "Суспілне Донбас":

Міська рада повідомляє що головна причина підтоплення - підняття рівня ґрунтових вод, що привело до відтворення раніше зниклих озер Боровенське, Красне, Аниськине та Знаменське. Незважаючи на прийняті заходи – підвищення рівня дамби 24-25 лютого спецтехнікою КП «СКС» на озері Красне, у зоні підтоплення знаходяться більше 10 житлових будинків, в яких проживають близько 20 людей.

- Те, що на цьому тижні відбулося у селищі підтоплення більше десятка житлових будинків, в три з яких неможливо потрапити – це наслідок слабкої протиповіневої підготовки керівництвом селища Борівське. Раніше такі заходи завжди були і завжди на це було фінансування. І проводяться вони заздалегідь. Сьогодні – це результат такої безвідповідальності. Ми побували на трьох озерах. Перше, озеро Красне, прорвало і, як наслідок, почалося активне і сильне затоплення частини селища. Ми 24 лютого направили туди екстрено спецтехніку та відновили там дамбу.

Спеціалісти пройшли по руслу, через яке надходила вода. На сьогодні вона відсутня. І вода з озера Красне в селище не надходить. Зробили екскаватором дренаж, і вода самопливом надходить в озеро Боровенське. Наступне. В озері Аниськине прорвало дамбу шириною близько метра, і з нього вода надходить в селище.

Прийнято рішення відновити дамбу та продовжити її підвищення з метою попередження можливих проривів у разі підняття рівня води в озері Аниськине. Реальним виходом з подібних надзвичайних ситуацій є відбудова іригаційної системи з відведенням води в обхід селища в русла навколишніх річок. Для цього потрібен проект та фінансування. З урахуванням, що всі ці території знаходяться на землях Попаснянського району та належать до повноважень Луганської облдержадміністрації, до неї ми готуємо звернення.

У Борівському ґрунтові води затопили подвір'я
У Борівському ґрунтові води затопили подвір'я
У Борівському ґрунтові води затопили подвір'я
У Борівському ґрунтові води затопили подвір'я
У Борівському ґрунтові води затопили подвір'я
Комментарии для сайта Cackle