Для української армії зібрали понад 36 млн гривень
В Головному управлінні ДПС у Луганській області повідомили, що за січень-лютий 2020 року надходження військового збору склали 36,2 млн гривень. Це на 5,4 млн грн, або на 17,7 відс. більше надходжень січня-лютого 2019 року.
На Луганщині платники податків доволі відповідально ставляться до нарахування та сплати військового збору. Адже цей збір спрямовується на захист державного суверенітету, гарантій стабільності та зміцнення економічної безпеки України.
Нагадаємо: військовий збір запроваджено з серпня 2014 року, його ставка складає 1,5% від об’єкта оподаткування. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за нарахування військового збору до бюджету є роботодавці, які нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків.
Головне управління ДПС у Луганській області
- 3618 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 ВПО можуть отримати компенсацію за оренду житла від ООН – куди звертатися
- 17:04 У понеділок Україну накриють дощі
- 16:51 В адміністрації Трампа озвучили умову, яка є передумовою початку перемовин: "Зупиніть вбивства!"
- 16:30 Сіверськодончанка вийшла до фіналу чемпіонату Європи з настільного тенісу
- 15:42 Папа Римський Лев XIV у своїй першій проповіді згадав про Україну та закликав до миру
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Лисичанську діти висадили на честь акції окупантів дивну клумбу 09.05.2025 переглядів: 2323
- Окупанти вдарили по техніці лисичан, яка задіяна у зведенні фортифікацій на Донеччині (ВІДЕО) 04.05.2025 переглядів: 2179
- У Києві прощатимуться з загиблим 19-річним військовим з Луганщини 05.05.2025 переглядів: 1274
- Сіверськодонецьк у серці: історія жінки, яка полюбила своє місто та втратила його через війну 09.05.2025 переглядів: 1091