До 2 років позбавлення волі засуджено 25 річну мешканку Сєвєродонецька, яка здійснила крадіжку майна батька.
Сєвєродонецькою місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом таємного викрадення чужого майна, вчиненого повторно ( ч.1 ч.2 ст.185 КК України.)
Досудовим розслідуванням встановлено, що у листопаді 2019 року 25 річна безробітна мешканка м. Сєвєродонецька, здійснила крадіжку мобільного телефону свого батька, який перебував у неї в гостях. Не зупинившись на скоєному, вона поїхала до нього додому, звідки таємно, повторно викрала побутову техніку батька.
Стороною обвинувачення надано суду достатні докази, що підтверджують винуватість правопорушника.
Вироком Сєвєродонецького міського суду Луганської області обвинувачену визнано винною у вчиненні інкримінованих злочинів та засуджено до 2 років позбавлення волі.
Враховуючи матеріали справи та родинні зв'язки потерпілого та обвинуваченої, на підставі ст. 75 КК України, обвинувачену звільнено від відбуття покарання з випробуванням на строк 1 рік 6 місяців.
В.Приходько, прокурор Сєвєродонецької місцевої прокуратури
- 6173 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Судитимуть двох колаборантів, які очолили окупаційні установи на Луганщині
- 18:00 Жителям Сіверськодонецької громади виплатили майже 300 тис. грн за програмою «Турбота»
- 17:00 Окупаційна влада пропонує росіянам «натуральні декорації» на Луганщині для кіно про «сво»
- 16:00 Повідомили про підозру співробітникам фсб, які катували мешканців окупованої Луганщини
- 15:00 Екоінспектори назвали збитки довкіллю внаслідок знищення рф автовокзалу в Рубіжному
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Що буде з хабами, житлом для ВПО та адміністраціями Луганщини: інтерв’ю з Романом Власенком 21.04.2026 переглядів: 1543
- Сіверськодонецьке КП уклало договір щодо придбання геокуполів на майже 6 млн грн 15.04.2026 переглядів: 1316
- Переселенка з Лисичанська пече хліб на Закарпатті та планує відкрити власну пекарню 15.04.2026 переглядів: 1099
- Після звільнень і призначень: що задекларували посадовці Луганської ОДА 15.04.2026 переглядів: 1031

«Механізм не працює»: Лубінець про компенсації за житло на прифронтових територіях
Викрили учасників схеми привласнення коштів на РЕБ, де фігурує директор Сіверськодонецького КП
ЛОВА: на ТОТ Луганщини підлітків залучають до роботи на заводах, а студентів з рф відправляють у військові...