У Сєвєродонецьку обмежено відвідування цвинтарів протягом дії карантину у період релігійних святкувань
16 квітня під головуванням в.о. міського голови, секретаря міської ради Вячеслава Ткачука відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
За результатами засідання комісія вирішила:
1. Обмежити відвідування населенням цвинтарів протягом дії карантину у період релігійних святкувань на Великдень «Пасха» та Радоницю «Червона гірка», крім процесу поховань за умови забезпечення учасників засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.
2. Сєвєродонецькому відділу поліції ГУ НП України у Луганській області провести комплекс заходів та роз’яснювальну роботу серед населення щодо виконання п.1.
Таке рішення прийнято на забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020р. №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», листа керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Луганської облдержадміністрації від 15.04.2020р. №43 щодо обмежування відвідування населенням цвинтарів протягом дії карантину у період релігійних святкувань на Великдень «Пасха» та Радоницю «Червона гірка».
- 7632 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Благодійники передали рубіжанській лікарні кисневі концентратори
- 17:00 Затвердили бюджет Луганщини на 2026 рік: основні цифри
- 15:30 ЛОВА: На окупованій Луганщині у 2026 році двічі підвищуватимуть комтарифи, а 5,5 тисяч гірників - без зарплат
- 14:30 Чотири сіверськодонецькі КДЮСШ планують об’єднати в одну
- 13:00 Компенсація за знищене житло в зоні активних бойових дій: на Луганщині сформували перші сертифікати
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У ЛОВА пояснили, що означає новий закон рф для українців про «безхазяйне» житло в окупації 17.12.2025 переглядів: 573
- В Одесі поховали поліцейського з Луганщини Ігоря Корнієвського 18.12.2025 переглядів: 556
- На Покровському напрямку загинув захисник з Рубіжного Бажен Панасенко 16.12.2025 переглядів: 536
- Як громади Луганщини допомагали забезпечити житлом ВПО: підсумки 3,5 років 15.12.2025 переглядів: 466


Затвердили бюджет Луганщини на 2026 рік: основні цифри
Компенсація за знищене житло в зоні активних бойових дій: на Луганщині сформували перші сертифікати
“Це фактично працюючі люди”: як змінилася чисельність штату Сіверськодонецької МВА та її підрозділів