Рятувальники завжди допомагають тим, хто потрапив у біду
Так, до сєвєродонецьких рятувальників звернувся небайдужий громадянин, який повідомив, що у м. Сєвєродонецьк на проспекті Гвардійський через стічну решітку у каналізацію впало зайченя.
На місце події прибули рятувальники 12-ї Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Луганській області. Бійці Служби порятунку за допомогою шанцевого інструменту зняли решітку та дістали неушкодженого пухнастика. Дуже цікаво, що весь цей час неподалік місця події знаходилася мама-зайчиха. Перелякана тваринка вистрибнула з рук рятувальника та разом з матусею чкурнули у бік лісу.
Чому зайці покинули власну домівку та прийшли до житлового сектору, можна лише здогадуватися.
Можливо хтось чи щось знищило їх домівку? Шановні друзі, рятувальники вкотре закликають всіх дбати про навколишнє середовище і НЕ ПРОВОКУВАТИ ПОЖЕЖІ В ПРИРОДНИХ ЕКОСИСТЕМАХ!
- 4092 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 09:00 ЛОВА: В окупації дорожчає вивезення сміття, росіяни «відроджують» пивоварню замість хімпрому у Рубіжному
- 08:37 Ворог штурмував на Луганщині з потужною артилерійською підтримкою, – Харченко
- 08:00 Головні новини на ранок, 12 червня: Трамп і війна дронів, Вучич "не зрадив рф", путін вихваляє "ядерну...
- 19:00 Опитування ВПО у Дніпрі: людям не вистачає житла, гуманітарної допомоги та безпеки
- 18:00 Під Сіверськодонецьком знову фіксують пожежі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти заговорили про приміське залізничне сполучення у районі Сіверськодонецька 06.06.2025 переглядів: 15151
- «Це що за свавілля?». Сіверськодончани обурені вимогами окупантів 09.06.2025 переглядів: 6160
- Окупанти визнали, що Луганщина палає. Але про Сіверськодонецьк мовчать 09.06.2025 переглядів: 3416
- На війні загинув захисник з Лисичанська: сьогодні з ним прощаються у Львові 04.06.2025 переглядів: 3171