Обмеження в громадському електротранспорті діють до 22 травня
Опубліковано 11.05.2020 - 19:37
ШАНОВНІ ПАСАЖИРИ!
Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 4 травня 2020 р. № 343, на час карантину до 22 травня 2020 р., в громадському електротранспорті Сєвєродонецька можуть їздити лише працівникиз акладів та установ, які забезпечують життєдіяльність міста у сферах:
- - охорони здоров'я;
- - продовольчого забезпечення;
- - енергозабезпечення;
- - водозабезпечення;
- - комунальних послуг;
- - урядування та надання найважливіших державних послуг;
- - зв'язку та комунікації;
- - фінансових та банківських послуг;
- - функціонування інфраструктури транспортного забезпечення;
- - оборони;
- - правопорядку та цивільного захисту;
- - об'єктів критичної інфраструктури, що мають безперервний промисловий цикл;
- - особи, які виявили бажання бути донорами крові та (або) її компонентів, на підставі посвідчення донора крові та (або) її компонентів.
Пасажири зобов'язані мати при собі тимчасове посвідчення для проїзду в громадському транспорті, затвердженого міською радою або службове посвідчення (перепустка), що підтверджує їх особу та засоби особистого захисту (захисну маску або респіратор).
В разі невиконання вимог пасажирами, водій не здійснюватиме рух та викликатиме поліцію, оскільки саме на порушника вимог лягає відповідальність.
Штраф за недотримання умов карантину — від 17 000 до 34 000 грн.
- 5819 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У Черкасах поховали 23-річного військового з Луганщини. Він загинув поблизу Кремінної (ФОТО)
- 18:00 Мобілізованим з Сіверськодонецької громади виплатили по 20 тис. грн допомоги
- 17:00 “Прильоти” на окупованій Луганщині: у мережі показали фото наслідків
- 16:00 Кремінська лікарня у Рівному відремонтує приміщення поліклініки за 200 тис. грн
- 15:30 47% українців через 10 років бачать Україну зруйнованою і з великим відтоком людей, - опитування
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Люди хочуть жити ближче до дому»: Кулеба про плани щодо муніципального житла для ВПО 05.07.2025 переглядів: 2064
- Перевірки ВПО та нововведення у соціальних виплатах: що зміниться з 1 липня 01.07.2025 переглядів: 1803
- Окупанти планують приватизувати п’ять підприємств на Луганщині 02.07.2025 переглядів: 1348
- Муніципальне житло для ВПО та інших категорій: Кабмін запускає новий проєкт 03.07.2025 переглядів: 991