В Сєвєродонецьку чоловік обікрав свою співмешканку.
Прокурором Сєвєродонецької місцевої прокуратури підтримано державне обвинувачення в суді та доведено винуватість мешканця міста, який проживаючи зі своєю співмешканкою в її квартирі вчинив крадіжку золотих прикрас.
Так, до ЧЧ Сєвєродонецького ВП ГУНП в Луганській області надійшла заява від мешканки міста про те, що її співмешканець вчинив крадіжку належного їй майна, а саме: золотих прикрас: жіночого перстню, трьох пар золотих сережок, обручки, хреста, ланцюжка, двох обручок та браслета.
В судовому засіданні обвинувачений повністю визнав свою вину у скоєнні ним кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.185 КК України, щиро розкаявся, суду надав пояснення, що злочини вчинював з корисливих мотивів, переслідувала мету наживи і незаконного збагачення.
Заявлений потерпілою цивільний позов про відшкодування матеріальної шкоди – визнав в повному обсязі.
Вироком Сєвєродонецького міського суду Луганської області обвинуваченого визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення та призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 2 роки.
М. Дадаян, прокурор Сєвєродонецької місцевої прокуратури
- 3462 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 20:15 Ексглаву Держприкордонслужби Дейнеко мобілізували: він очолив Луганський загін
- 19:00 ЛНУ імені Тараса Шевченка запрошує старшокласників на день абітурієнта
- 18:00 Понад 607 тисяч медпослуг за рік: на Луганщині підбили підсумки роботи галузі
- 17:00 Сватівська МВА розпочала прийом документів на отримання грошової допомоги
- 16:00 У Києві луганські ВПО можуть звернутися за консультацією до спеціалістів ПФУ
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На війні загинули ще двоє військовослужбовців з Луганщини 26.02.2026 переглядів: 1141
- На війні загинув уродженець Сіверськодонецька Віктор Ярцев 25.02.2026 переглядів: 812
- «Інформація може знищити цілі підрозділи ворога. Конвеєр фотографій може знищити всіх українців на ТОТ», — «Східний» про спротив в окупації 25.02.2026 переглядів: 720
- Підтримка ВПО: родинам з Луганщини передали генератори, термобілизну та продуктові набори 27.02.2026 переглядів: 543

Ексглаву Держприкордонслужби Дейнеко мобілізували: він очолив Луганський загін
Понад 607 тисяч медпослуг за рік: на Луганщині підбили підсумки роботи галузі
Сватівська МВА розпочала прийом документів на отримання грошової допомоги