Пам’ятник добровольцям АТО відкрили в Лисичанську
Пам'ятник добровольцям антитерористичної операції урочисто відкрили в місті Лисичанську в День захисника України.
Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.
«Дуже багато добровольців загинули у 2014 році. Згадуючи ті часи, можу сказати: якби не добробати, ще невідомо де б сьогодні проходила лінія розмежування. Вони дали час переформатувати армію, підготуватись до відсічі», - звернувся до присутніх керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай.
Він наголосив, що гроші на меморіал за закликом активістів у Фейсбуці зібрали за декілька днів. Це означає, що люди пам'ятають і вдячні своїм захисникам, додав очільник Луганщини.
Вшанувати подвиг добробатів та привітати ветеранів АТО/ООС прибули також заступник командувача Об'єднаних сил із морально-психологічного забезпечення полковник Євген Коваленко, заступник міністра у справах ветеранів України Олександр Терещенко, ветерани батальйонів «Айдар» та «Донбас», мешканці Лисичанська.
«Я спостерігав, як народжувався цей пам’ятник. Це – дійсно народний пам’ятник! Кажуть, що ми помираємо двічі: коли припиняємо дихати і, коли забувають наші імена. Тож ми маємо завжди розуміти, що хтось віддав життя за те, щоб ми могли працювати, виховувати дітей, жити під мирним небом», - зазначив Терещенко.
- 5016 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Стартував XII Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку: хто представив Луганщину
- 17:00 Футбольний фестиваль для дітей-ВПО з Луганщини провели в Ужгороді
- 15:00 «Діалог з бізнесом» про безбар'єрність: підприємців Луганщини запрошують до обговорення
- 13:00 У Генштабі повідомили про ураження складів окупантів на ТОТ Луганщини
- 11:00 ЛОВА: Окупанти у Луганську вчать дітей керувати БпЛА, у Рубіжному надіслали платіжки за неробочі ліфти
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодончанину Кирилу Ніжніку просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ) 21.05.2026 переглядів: 4252
- У Сіверськодонецьку Сили оборони уразили підрозділ росіян, – Генштаб 20.05.2026 переглядів: 1662
- Сіверськодонецька МВА призупинила діяльність закладів дошкільної освіти міста 22.05.2026 переглядів: 979
- Офіс Сіверськодонецької МВА у Києві зруйнований після атаки рф, – Бойко 21.05.2026 переглядів: 798


«Діалог з бізнесом» про безбар'єрність: підприємців Луганщини запрошують до обговорення
У Генштабі повідомили про ураження складів окупантів на ТОТ Луганщини
ЛОВА: Окупанти у Луганську вчать дітей керувати БпЛА, у Рубіжному надіслали платіжки за неробочі ліфти
