День міста Сєвєродонецька відзначать телеквестом

День міста Сєвєродонецька відзначать телеквестом

З минулого тижня майже усі соціальні мережі сєвєродончан наповнилися коротенькими відео про гру, присвячену Дню народження міста хіміків та їхньому професійному святу. А в четвер і п’ятницю містян сколихнув ВЕЛИЧЕЗНИЙ перелік спонсорів, що долучаться до святкування. Тож, давайте розбиратися: що ж таке цей SEVER КВЕСТ?

Все почалося з ідеї команди телеканалу «Донбас Онлайн» створити свій, альтернативний, веселий і драйвовий день міста (слід зазначити, що минулого року команда телеканалу вже робила подібний проєкт «СЄВЄРОДОНЕЦЬКУ_86»). Але замість того, аби сидіти перед екранами та просто спостерігати, ведучі проекту «ШО ТАМ ШОУ» запрошують глядачів стати безпосередніми учасниками теледійства.

У квесті, що проводитиме телеканал «Донбас Онлайн» 28 травня, може взяти участь кожен. Умови прості: необхідно лише уважно слухати загадки та підказки ведучих у прямому ефірі щодо культурних чи історичних місць у Сєвєродонецьку, де будуть заховані подарунки, та вигравати один з призів. Перша підказка вже є: стартова точка – Ivonin Park, час – 18:00.

Щасливчики, потраплять до супер-гри та зможуть виграти особливі подарунки до Дня міста. Серед них – телевізор, телефон, блютуз-колонка, та багато цікавинок від партнерів квесту.

Не полюбляєте багато ходити? Не проблема! Усі охочі можуть залишитися в Ivonin Park та виграти подарунки у вікторині, яку підготували ведучі.

Загалом з подарунками підуть близько 80 людей. Не погані шанси бути серед них, так?

Вмикайте «Донбас Oнлайн» 28 травня о 18:00 та отримуйте не лише позитивні емоції, але й приємні подарунки! Серед партнерів квесту: Михайло Івонін, Cупермаркет «7я», Регіональне управління автобусних станцій Луганської області, «Кофемафия», таксі «Рікс», ТД «SVOD», парк відпочинку «Фієста», «Сoffee Panda», фітнес-центр «Goodzone», «Ікура», gastro pub «Паштет», ресторан-пивоварня «Шале», «The Puzo pub», «Мікротестлаб», Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр, «Fly Kids», «Polly Donuts», «W-Burger», «Papa`s Food», «Малишляндія», крамниця сувенірів «Suvenir_sd», кондитерська «Кураж», фотографи: Дар’я Наумова, Максим Зайцев, Марія Сова, Кофестанция, «ЕКОФІТ», «brabrabra», «PR-up», «VIPLAB», бар «КАРАМБОЛЬ», VR-клуб «СПАЙДЕР», «W-Burger», косметика «Нафталан».

Цей день міста Сєвєродонецька Ви не забудете! «Донбас Онлайн» гарантує!

Комментарии для сайта Cackle