Про введення комендантської години на території Сєвєродонецької міської територіальної громади
Комендантську годину на території Сєвєродонецької міської територіальної громади введено з 22 години 00 хвилин до 07 години 00 хвилин - з 25 лютого 2022 року.
Під час дії комендантської години Збройні Сили, Держспецтрансслужба, Національна гвардія, Держприкордонслужба, Національна поліція, СБУ, ДФС, ДМС, ДСНС, працівники об’єктів підвищеної небезпеки, посадові особи Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області, а також працівників об’єктів критичної інфраструктури, які є важливими для економіки, національної безпеки та оборони, порушення функціонування яких може завдати шкоди життєво важливим національним інтересам продовжують виконання своїх завдань відповідно до призначення та специфіки діяльності .
На території, де запроваджено комендантську годину, забороняється перебування у визначений період доби на вулицях та в інших громадських місцях осіб без виданих перепусток керівником Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області, а також рух транспортних засобів.
Дозволяється перебування у визначений період доби на вулицях та в інших громадських місцях, де запроваджено комендантську годину, без виданих перепусток особам та рух транспортних засобів Збройних Сил, Держспецтрансслужби, Національної гвардії, Держприкордонслужби, Національної поліції, СБУ, ДФС, ДМС, ДСНС, посадових осіб Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області, а також працівників об’єктів критичної інфраструктури, які є важливими для економіки, національної безпеки та оборони, порушення функціонування яких може завдати шкоди життєво важливим національним інтересам.
- 8017 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У ПФУ пояснили, як пенсіонери ВПО можуть змінити банк для отримання виплат
- 18:00 У Сєвєродонецькій МВА відзвітували про бюджетні закупівлі для гуртків у Дніпрі
- 17:05 Весняне літо покидає Україну: з вихідних переважатиме прохолодна погода з дощами
- 17:00 Назвали середній розмір пенсії жителів Луганщини
- 16:11 У МЗС назвали три принципові позиції України щодо мирного плану
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Одна з заступниць керівника Сєвєродонецької МВА отримала понад 1,2 млн зарплати 21.04.2025 переглядів: 4913
- Луганські ВПО можуть заселитися у модульні містечка у Львові – куди звертатися 18.04.2025 переглядів: 3059
- ВПО можуть отримати гроші на оренду житла від УВКБ ООН – куди звертатися 20.04.2025 переглядів: 2213
- Луганським ВПО пропонують житло у Дніпрі та на Прикарпатті – куди звертатися 22.04.2025 переглядів: 2049