Петиція про присвоєння Сєвєродонецьку почесної відзнаки «Місто-герой України»
Сьогодні, 10 червня, на веб-сайті офіційного інтернет-представництва Президента України оприлюднено електронну петицію «Про присвоєння почесної відзнаки «Місто-герой України» Сєвєродонецьку Луганської області».
«…місто Сєвєродонецьк тримається завдяки українським захисникам і захисницям. Сєвєродонецьк зруйнований, але не зломлений і нескорений. Сєвєродончани, що виїхали зі свого рідного міста, як тільки можна буде повернутися, відбудують своє місто… Прошу підтримати петицію про присвоєння почесної відзнаки «Місто-герой України» Сєвєродонецьку Луганської області», - пише автор петиції Ольга Чернявська.
Проголосувати можна за посиланням
Електронна петиція, адресована Президентові України, розглядається за умови збору на її підтримку не менш як 25 тисяч підписів громадян протягом не більше трьох місяців з дня оприлюднення петиції.
- 3942 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 10:00 На Донеччині загинув захисник з Лисичанська Дмитро Коневець
- 09:00 ЛОВА: У Сіверськодонецьку більшість вузьких спеціалістів приймають платно, на ТОТ Луганщини очікують ріст цін
- 08:37 На Лиманському та Слов’янському напрямках ворог атакував 19 разів
- 19:00 ЛНУ імені Тараса Шевченка отримає фінансування за результатами атестації наукових напрямів
- 18:00 Темпи вакцинації у медзакладах Луганщини зросли вдвічі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Луганська область – у трійці регіонів з найвищим рівнем оплати праці за даними Держстату 30.01.2026 переглядів: 1564
- У Мінсоцполітики пояснили, кому та чому призупинили пенсійні виплати 31.01.2026 переглядів: 860
- Грошова допомога, пенсії та житлові програми: що треба знати ВПО у лютому-2026 01.02.2026 переглядів: 634
- «Школа – це люди, а не будівля». Як Сіверськодонецька музична школа відновила роботу в релокації 30.01.2026 переглядів: 626

На Донеччині загинув захисник з Лисичанська Дмитро Коневець
На Лиманському та Слов’янському напрямках ворог атакував 19 разів
До надання пакету послуг Скринінг здоров’я 40+ готові 6 медзакладів Сіверськодонецького району