Психологи з Луганщини допомагають дітям-переселенцям
На Дніпропетровщині психологи та ювенальні інспектори з Луганської області працюють з дітьми-переселенцями. Вони намагаються допомогти малюкам пережити жахи війни, психологічні труднощі, пов’язані з втратою домівки та створюють сприятливу психологічну атмосферу.
Нещодавно, за підтримки благодійників з фондів «Амулет України» та «Чужих дітей не буває!» для дітей з Луганщини провели свято. На заході малеча веселилася, розважалася та одночасно навчалася бути сміливими та сильними, справлятися зі страхами, контролювати свої емоції. Під час майстер-класу маленькі патріоти зробили сувеніри українською символікою з мозаїки.
«Ми розуміємо, що зараз відчувають діти, які тікали від обстрілів та ракет, тому дорослі мають всіляко підтримувати та допомагати малечі впоратися з набутим жахливим досвідом. А у час літніх канікул, коли дітлахам треба розвантажитися та відпочити, дуже актуально створити умови, які сприятимуть процесам поновлення сил», - пояснюють психологи.
- 636 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 09:16 У Deepstate зробили заяву про просування російської армії на фронті
- 09:00 Атаки окупантів поблизу Невського та Макіївки продовжуються
- 19:00 Переселенців запрошують до Ради з питань ВПО при Дніпропетровській ОВА
- 18:00 Як виглядає Хитрий ринок влітку 2024 року
- 17:11 В Україні на вихідних знову очікується спека, яку змінить похолодання
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Виплати ВПО продовжать ще на пів року, – Верещук 24.07.2024 переглядів: 12107
- Окупанти віддали відновлення понад 400 будинків у Сєвєродонецьку, Лисичанську та Рубіжному російській компанії 19.07.2024 переглядів: 8711
- Коли пенсіонерам-ВПО необхідно проходити ідентифікацію – роз’яснення ПФУ 21.07.2024 переглядів: 2387
- Повідомили про підозру шістьом мешканцям Луганщини, яких окупанти призначили на керівні посади 22.07.2024 переглядів: 2215