"Противник глибоко просунувся та захопив частину Лисичанська", - Юрій Бутусов

Наразі противник глибоко просунувся та захопив частину міста,

Головний редактор «Цензор.нет» Юрій Бутусов прокоментував ситуацію в Лисичанську

Про це він пише у себе в «Фейсбуці».

За його словами, в Лисичанську тиждень поспіль російські війська намагаються прорвати нашу оборону та оточити місто та украінські підрозділи.

"Наразі противник глибоко просунувся та захопив частину міста, росіяни демонструють відео з центру міста, це факт. На відміну від Северодонецька та Рубіжного у місті не ведеться запеклих боїв, противник продовжує щильні обстріли та отримує у відповідь удари нашоі артилерії.. Наші поступово відходять. Завадити нашому відходу росіянам не вдається», - пише Бутусов.

Він додав, що усі спроби російського командування повністю оточити Лисичанськ украінські війська відбивають завдяки організованому спротиву нашого угруповання, яке надійно тримає коридор.

«Я сам вчора вночі був у Лисичанську, знаходжусь тут у коридорі і бачу ситуацію на власні очі. Росіяни на підступах до Лисичанська захопили Лисичанський нафтопереробний завод, а також перетнули на півночі від міста Сіверський Донець і захопили село Привілля. Це створювало передумови для оточення наших військ.
Для оточення росіянам треба було захопити села Золотарівка, Білогорівка, Верхньокамянське, вдарити через трасу Бахмут-Лисичанськ, і перерізати шляхи на Сіверськ», - заявив Бутусов.

Противник щодня проводить атаки, але усі вони відбиваються організованим вогнем. Коридор українські військові тримають, управління впевнене.

«Відход не надихає, але наші війська бачать, що росіянам завдають значні втрати, ми б’ємо техніку, вражаємо піхоту. Тобто при певних умовах, силах, засобах, управлінні росіяни не здатні досягнути своїх цілей. Наші воіни це розуміють. Звичайно, розуміють не всі, але тут є достатня людей, які чітко працюють, вони зайняті справою. Росіянам не вдається прорвати наш фронт. Сьогодні навіть дещо менше було обстрілів - усі знають, що це завдяки серії ударів украінських ракет та РСЗВ HIMARS по арсеналах боєприпасів ЗС РФ, які розгромлені українською армією. Тому ситуація навколо міста дуже складна і важка, але ніяких передумов для паніки, розвалу фронту нема, наша армія втримує тиск та роздає потужні удари у відповідь», - запевняє Бутусов.

Нагадаємо, речник НГУ Руслан Музичук спростував повідомлення про оточення м. Лисичанськ Луганської області, що надійшли раніше від російської сторони.
Він наголосив, що ситуація на Лисичанському та Бахмутському напрямках, а також у Харківській області є найскладнішою на всій лінії фронту.


 

Голоси відсутні