Червоний Хрест отримав понад 62 тисячі заяв з платформи єДопомог

Червоний Хрест отримав понад 62 тисячі заяв з платформи єДопомог

Платформа єДопомога передала до Місії Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні понад 62 тисячі заяв про надання грошових виплат переселенцям.

До переліку увійшли люди з малозабезпечених родин та особи з інвалідністю другої групи, які зареєстровані у визначених міжнародною організацією територіях Луганської, Донецької, Херсонської, Миколаївської, Сумської, Чернігівської та Запорізької областей.

А також ті, хто подав заявку через платформу єДопомога, але не мають жодної соціальної категорії та зареєстровані на тимчасово окупованих територіях.

Загалом передано 62 702 заяви сімей, що складаються з 76 272 людей. Розмір допомоги на кожного члена сім'ї - 2500 гривень.

Загалом реєстри, що були передані раніше на виплати міжнародним організаціям, включають 780 722 особи, крім цього передано інформацію для здійснення виплат 113 156 особам, що зазначені в заявах, поданих через платформу єДопомога.

До соціальної платформи єДопомога входить три напрямки підтримки українців: державна, волонтерська та міжнародна. єДопомога міжнародна надає можливість залишити заявку на фінансову підтримку від міжнародних організацій. Зі свого боку, Мінсоцполітики проводить верифікацію даних заявника, використовуючи наявні державні інформаційні реєстри та бази даних, що дозволяє отримувати перевірену інформацію про особу.

Рішення щодо надання допомоги приймають міжнародні організації. Пріоритетними є вразливі групи людей, зокрема люди з інвалідністю, пенсіонери, одинокі батьки, які самостійно виховують дітей, малозабезпечені сім'ї.