Дві сєвєродончанки отримали максимальні 200 балів у НМТ
Опубліковано 31.07.2022 - 13:00
Дві сєвєродончанки отримали максимальні 200 балів у НМТ – з української мови та історії України
Про це повідомляє Луганська ОДА.
Йдеться про випускниць Сєвєродонецької загальноосвітньої школи № 14.
Так, золота медалістка Єлизавета Андрухова отримала 200 балів із 200 можливих у блоці НМТ з української мови.
Результатом у 200 балів з історії України пишається й Валерія Васильєва.
Нагадаємо, що в цьому році всі випускники замість ЗНО складають національний мультипредметний тест. Він містить 60 завдань із трьох предметів: українська мова, математика та історія України.
Як повідомлялось, випускниця Кремінського ліцею № 5, золота медалістка Наталя Білан отримала 200 балів із 200 можливих у блоці НМТ з української мови.
Фото ЛОДА
- 1600 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У Сіверськодонецькій МВА анонсували нову онлайн-зустріч Євгенії Бойко з жителями громади
- 18:00 Уряд схвалив Стратегію державної політики щодо ВПО до 2030 року
- 17:00 Ще 36 жителів Сіверськодонецької громади отримали допомогу за програмою «Турбота»
- 16:00 Норвезька рада у справах біженців прийматиме заявки на грошову допомогу
- 15:00 Луганський театр запрошує на прем’єру трагікомедії «Сентиментальна історія»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Сіверськодонецькій громаді призупиняють роботу закладів загальної середньої освіти (ПЕРЕЛІК) 08.06.2026 переглядів: 2645
- Стало відомо про загибель військового з Лисичанська Валерія Мозолевського 06.06.2026 переглядів: 894
- Вночі в окупованому Сіверськодонецьку було гучно: що відомо 10.06.2026 переглядів: 860
- Житло для сіверськодончан 60+: сформували список претендентів на участь у програмі 08.06.2026 переглядів: 787
Читайте у наших новинах


У Сіверськодонецькій МВА анонсували нову онлайн-зустріч Євгенії Бойко з жителями громади
Уряд схвалив Стратегію державної політики щодо ВПО до 2030 року
Норвезька рада у справах біженців прийматиме заявки на грошову допомогу
