Сєвєродончанин здобув по 200 балів у НМТ з двох предметів
Випускник Сєвєродонецького ліцею-колегіуму Мирослав Малеванець отримав максимальні 200 балів у двох блоках НМТ: з історії України та математики, а з української мови – 190. Про це у соцмережах повідомив голова Луганської обладміністрації Сергій Гайдай.
Проходив мультипредметний тест абітурієнт у Києві. Він розповів, що система складання іспиту та миттєве отримання його результатів – це вкрай позитивно, адже немає страху очікування і зайвого витрачання нервів.
Мирослав сказав, що повернення обов’язкового екзамену з історії України є вкрай необхідним кроком, адже кожен свідомий громадянин країни має знати свою історію. Він відзначив особливу роль у підготуванні складання іспиту з історії свого шкільного вчителя Євгена Марухненка, який зараз боронить нашу землю у складі Збройних Сил України. Мирослав підкреслив, що викладач завжди спирався не тільки на підручники і освітній план, а і на формування у молоді почуття гордості за Україну та рідну Луганщину.
Волю до перемог хлопець загартував з раннього дитинства займаючись кікбоксингом у відомому міському центрі східних єдиноборств “Дракон і тигр”, а також тенісом.
Він вважає, що тестування було не вкрай важким, а усі витрачені сили та час окупилися сповна.
Нагадаємо, що національний мультипредметний тест - це єдине вступне випробування 2022 року, що замінило вже звичне зовнішнє незалежне оцінювання і стало показником якісної освіти для цьогорічних випускників. НМТ складався з 60 завдань із трьох предметів: українська мова, математика та історія України.
- 1098 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 08:32 Бої точилися біля двох населених пунктів Луганщини
- 19:00 На окупованій Луганщині масштабна пожежа у Станично-Луганському районі (ВІДЕО)
- 18:00 Ексгендиректору луганського ФК «Зоря» оголосили підозру у несплаті податків та співпраці з окупантами
- 17:00 Вже друга сіверськодончанка отримає компенсацію по “єОселі”
- 16:00 Ще одна громада Луганщини спрямувала 300 тис. грн на працевлаштування ВПО
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Людина, завдяки якій Сіверськодонецьк мав “обличчя”: 138 років від дня народження скульптора Пухальського 12.08.2025 переглядів: 6271
- В уряді оприлюднили проєкт постанови про допомогу ВПО з іпотечними кредитами 13.08.2025 переглядів: 3482
- ВПО зможуть отримати держдопомогу на “єОселю”: подробиці від Мінсоцполітики 14.08.2025 переглядів: 2529
- Ще одна громада Луганщини визначає готовність ВПО переїхати у нове місце проживання 13.08.2025 переглядів: 1787