У Дніпрі для переселенців відкрили інформаційно-ресурсний центр
Опубліковано 24.08.2022 - 12:58
Благодійники з Польщі та Франції відкрили інформаційно-ресурсний центр для ВПО у Дніпрі. Про це повідомляє Лисичанська ВЦА.
В новому центрі переселенці з Луганщини мають змогу отримати правову допомогу, психологічну допомогу, можливість користуватися комп’ютерною технікою задля пошуку необхідної інформації, зокрема актуальної адреси, місць видачі гуманітарної допомоги тощо.
Інформаційно-ресурсний Центр впроваджуватиме й опорні програми для жінок та дітей ВПО. Всі послуги - безкоштовні.
Звернутися до центру можна за адресою: проспект Пушкіна, 55, офіс 221.
Тел.: +38 (066) 139 01 92.
Адреса електронної пошти: irc.dnipro@fgorenie.org.ua.
Також у Дніпрі працює гуманітарний хаб Сєвєродонецької ВЦА.
- 748 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 11:00 Сили оборони знищили склад БК окупантів на Луганщині
- 10:00 У Львові старобільчани разом з переселенцями з інших регіонів висадили висадили дерево єднання
- 09:00 У Сіверськодонецьку «гастролери» з рф відповідальність за неякісні ремонти перекидають на місцевих
- 08:42 Противник вчергове намагався просунутися в районі Греківки
- 17:00 На окупованій Луганщині загарбники ставлять антени «Русский мир» після заборони інших
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Мене це не влаштовує»: нардеп готує поправки через урізання суми на виплати ВПО у проєкті бюджету 16.09.2025 переглядів: 10590
- «Довго йшла до цього моменту». Окупанти обрали «Міс Луганськ» 14.09.2025 переглядів: 8291
- 12 років тюрми загрожує колаборанту з Сіверськодонецька за роботу в окупаційній адміністрації 17.09.2025 переглядів: 1870
- Стало відомо про загибель ще одного оборонця з Луганщини 17.09.2025 переглядів: 888