Після боїв за Лиман можна буде говорити про перспективи деокупації Луганщини. На разі в області ситуація без змін
Наразі точаться бої за Лиман. Після його взяття можна буде казати про перспективи деокупації Луганщини.
Про це «Сєвєродонецьк онлайн» повідомив голова Сєвєродонецької РДА Роман Власенко.
Вчора очільник Луганщини Сергій Гайдай повідомив, що луганська Білогорівка зачищена і повністю під контролем ЗСУ.
Проте на сьогодні немає інформації, що там відбувається.
«У мене наразі немає інформації. Зараз, я думаю, цікавіше – це напрямок Лиману. За інформацією Генштабу, відбуваються бойові дії за Лиман безпосередньо. Після цього, я думаю, це буде перспективний напрямок для деокупації Луганщини. По Лисичанському напрямку новин особливо немає. Ситуація не змінюється», - каже Власенко.
Нагадаємо, на Луганщині росіяни будують оборонні споруди, через значні втрати під час відступу з Харківщини продовжують збирати чоловіків по вулицях.
Як відомо, Білогорівка — селище міського типу в Україні, у Лисичанській міській громаді Сєвєродонецького району Луганської області. До повномасштабного вторгення там проживало трохи більше 850 осіб.
Фото: GeneralStaff.ua
- 1867 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 14:00 Сили оборони уразили об’єкти російських військ на ТОТ Луганщини
- 13:00 Окупанти засудили жителя Луганщини до 18 років колонії за «шпигунство» та «держзраду»
- 12:00 «Помста» отримала від Луганщини техніку та обладнання на майже 20 млн грн
- 11:00 Уночі в окупованому Луганську лунали вибухи
- 10:00 На Кіровоградщині попрощалися з 18-річним захисником з Луганщини Максимом Ткачем
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Брали участь у боях неподалік Сіверськодонецька: шестеро бойовиків з Луганщини та ще чотири зрадники отримали підозру 18.08.2026 переглядів: 1245
- В окупованому Луганську сильне задимлення: що відомо зараз 18.08.2026 переглядів: 986
- На війні загинув військовий з Луганщини Олександр Сухомлин 22.08.2026 переглядів: 970
- У мережі показали стан автовокзалу в окупованому Лисичанську (ФОТО) 20.08.2026 переглядів: 844


Сили оборони уразили об’єкти російських військ на ТОТ Луганщини
Окупанти засудили жителя Луганщини до 18 років колонії за «шпигунство» та «держзраду»
На Кіровоградщині попрощалися з 18-річним захисником з Луганщини Максимом Ткачем
