Спортсмен з Сєвєродонецька тренує переселенців у Києві

Спортсмен з Сєвєродонецька тренує переселенців у Києві

Тренер з Сєвєродонецька Станіслав Кулєш після повномасштабного вторгнення росії віїхав до Київа та організував тренування для містян та переселенців. Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

“Війна забрала його рідне місто, дім та улюблену роботу, утім чоловік не опустив руки і продовжив займатися справою життя – закохувати людей у спорт”, - йдеться у повідомленні.

Особливий стиль тренера – заняття у лісі, на даху чи з діджеєм, йому вдається зібрати людей навіть у неділю зранку. Незмінні учасники таких тренувань — хлопці та дівчата з Сєвєродонецька. Вони приходять на заняття до Станіслава, щоб відчути себе вдома.

“Російська армія зруйнувала, розбомбила наші міста, але вона не розбомбила і не зможе цього зробити з нашим зв’язком, з нашою дружбою і нашими взаємовідносинами у команді”, – розповідає одна з учасниць спортивного руху.

Тренер запрошує киян та гостей міста на колективну терапію спортом. Антистрес-тренування проходять щонеділі на стадіоні “Русанівець” у Києві. А для всіх українців Станіслав пропонує особливий челендж: 50 присідань дорівнює 50 грн на ЗСУ, 1 км бігу – 100 гривень військовим.

“Ви зробили для себе корисну фізичну вправу і допомогли нашим Збройним Силам”, – каже чоловік.

Тренування проходять за адресою м. Київ, бульвар Ігоря Шамо, 12-а.

Контактний номер телефону: 044 295 9966

Також тенісист Сергій Стаховський підтримав сєверодонецьких спортсменів.