Референдум окупантам зіпсували «бавовною»

Референдум окупантам зіпсували «бавовною»

На окупованій Луганщині сьогодні зриваються казарми та склади.

Про це на своїй сторінці в "Фейбуці" повідомив голова Луганської ОВЦА Сергій Гайдай. 

«У Щасті підпалили «виборчу дільницю». У Старобільську «голосують» у кущах біля магазинів. Знайти кущі легко, адже рукописна табличка «голосовать тут» і людина з автоматом - про це інформують. У Сватівському районі «бавовна». У Маньківці злетіли у повітря ворожі казарми, постраждав фермер-колаборант. «Бавовна» в Алчевську (на фото)
Ворожий склад. Досі гуркотить. І це ще не вся «бавовна», - пише Гайдай.

бавовна

Як повідомляє ЛОВЦА, в росіян відсутні списки населення, яке залишилося в окупованих містах, проте вже є явка у 45%. За усім цим на всю Луганщину спостерігають лише п’ять осіб, які отримали акредитацію міжнародних. Зокрема, з білорусі та Камеруну.

Ніде не оголошується кількість тих, хто віддав голос, – лише відсоток. В розбитих майже вщент Лисичанську, Сєвєродонецьку, Рубіжному окупанти заявляють про явку від 41% до 46%, але при цьому не мають списків населення, яке в цих містах залишилося.

Але якщо цифри відповідають дійсності, то виходить, що в Сєвєродонецьку за входження до складу рф проголосували приблизно 4,5 тисячі жителів із 10 тисяч тих, хто не евакуювався.

Тобто, 4,5 тисячі зі 110 тисяч, що мешкали там до кінця лютого. Більше 100 тисяч людей з одного міста обрали Україну.

Втім, 4,5 тисячі сєвєродончан-зрадників упевнені, що вирішують майбутнє.

При тому, у лікарнях Луганська та інших міст, які подалі від фронту, куди звичайних громадян госпіталізують лише у випадках екстрених хірургічних втручань. Бо вільних ліжок там останнім часом немає – відділення заповнюються пораненими бойовиками.

Бо лише за минулу добу авіація Сил оборони України завдала 26 ударів - підтверджено ураження 20 районів зосередження живої сили і військової техніки противника та 6 позицій зенітних ракетних комплексів.

Ракетні війська і артилерія уразили, зокрема, 5 пунктів управління, 13 районів зосередження живої сили та техніки противника, 3 позиції зенітних ракетних комплексів, 3 системи ракетних військ і артилерії, серед них «Ураган», та 2 склади з боєприпасами.

Відбиті ворожі атаки в районах населених пунктів Соледар, Виїмка, Курдюмівка, Зайцеве, Новомихайлівка та Первомайське.

Упродовж 24 вересня ворогом обстріляні наступні населені пункти:

  • на Краматорському напрямку: Слов’янськ, Коровій Яр, Богородичне, Ярова, Озерне, Пришиб, Діброва, Райгородок та Сіверськ;
  • на Бахмутському напрямку: Соледар, Бахмут, Бахмутське, Опитне, Яковлівка, Неліповка, Юр’ївка, Білогорівка, Роздолівка, Весела Долина, Одрадівка, Зайцеве, Нью-Йорк, Верхньокам’янське.

Нагадаємо, невідомо, що буде з людьми, які проголосували проти на псевдореферендумі окупантів.