Борець з Луганщини посів третє місце на Кубку світу з єдиноборств
Борець з Луганської області Святослав Калашніков взяв участь у Кубку світу з єдиноборств серед студентів і повернувся додому з бронзовою нагородою.
Про це в соцмережах повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.
Спортсмен виступав на змаганнях з греко-римської боротьби у ваговій категорії 130 кг. До Кубку світу студента Луганського національного університету імені Тараса Шевченка готував тренер Сергій Коротких.
Змагання проходили в Туреччині у місті Самсун. За нагороди боролися понад 1200 студентів, серед яких були представники 344 університетів з 50 країн світу.
Від України приїхало 110 студентів. Вони вибороли 19 золотих, 25 срібних, 22 бронзові медалі. В загальнокомандному заліку наша країна посіла 2 місце.
Нагадаємо, що аспірант з Луганщини приїхав зі сріблом з чемпіонату з легкої атлетики.
- 1109 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Від 50 до 200 тис. грн: ВПО зі Старобільщини можуть отримати компенсацію першого внеску за «єОселею»
- 18:00 У столиці відкрили перший комунальний хаб підтримки ВПО та біженців
- 18:00 Прессекретар Луганського загону Олександр Трохимець: «Іноді було більше моментів, коли треба було вести вогонь, ніж...
- 17:00 Ще двом лисичанам призначили компенсацію першого внеску за програмою «єОселя»
- 16:00 У релокованому луганському виші обрали ректора
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 1722
- Чому призупиняють роботу сіверськодонецьких шкіл і що буде з учителями та учнями 13.06.2026 переглядів: 1563
- Айдар, Щастя, Сіверськодонецьк: дрони Третього корпусу атакують логістику окупантів на Луганщині (ВІДЕО) 11.06.2026 переглядів: 1439
- Вночі в окупованому Сіверськодонецьку було гучно: що відомо 10.06.2026 переглядів: 1210

Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program. Погляди, викладені у цьому матеріалі, належать авторам і не відображають офіційну позицію МЗС Чеської Республіки.


У столиці відкрили перший комунальний хаб підтримки ВПО та біженців
У релокованому луганському виші обрали ректора
СБУ заочно повідомила про підозру тюремнику з окупованої Луганщини, який катував полонених
