Відомий блогер показав, як наразі виглядає Сєвєродонецьк
Опубліковано 18.10.2022 - 10:13
Журналіст та блогер Денис Казанський показав, що окупанти зробили з Сєвєродонецьком.
Про це йдеться в його телеграм-каналі.
«Так виглядає зараз Сєвєродонецьк. Мертві будинки, розбиті, розграбовані квартири, усіяні уламками чиїхось зруйнованих доль. Звичайно, до зими нічого не відновили. Усі, хто міг, поїхали», - пише він.
Нагадаємо, раніше Денис Казанський показав, як зараз виглядає Льодовий палац у Сєвєродонецьку.
- 5002 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:25 У Кремлі "напружилися" і згадали про "божевілля" через заклик Зеленського дати Україні ядерну зброю
- 13:00 Які в окупантів плани на зруйновані у 2022 підприємства “сєвєродонецькій агломерації”
- 12:09 Україна розгортає роботизовані підрозділи у складі бойових бригад ЗСУ на лінії фронту
- 12:00 Житло для луганчан: у ЛОВА розповіли про ідею, яку обговорюють з французами
- 11:00 Справу щодо ДТП, у якій загинула журналістка Анастасія Волкова, передали до суду
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У її квартирі зараз живуть росіяни. А зняти житло у Дніпрі немає за що. Історія сіверськодончанки 03.02.2025 переглядів: 4971
- Ще у трьох будинках у Сіверськодонецьку окупанти виявили “безхазяйні квартири” (АДРЕСИ) 31.01.2025 переглядів: 3674
- Призначили в.о. директора КНП «Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня» 29.01.2025 переглядів: 3023
- Луганським ВПО пропонують працевлаштування з безкоштовним проживанням на Київщині 28.01.2025 переглядів: 2554
Читайте у наших новинах
Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program. Погляди, викладені у цьому матеріалі, належать авторам і не відображають офіційну позицію МЗС Чеської Республіки.