На Луганщині окупанти вбили колишнього прокурора
На Луганщині трагічно загинув колишній прокурор Сергія Менжинського.
Про це повідомляє пресслужба Луганської обласної прокуратури.
“Колектив органів прокуратури Луганщини глибоко сумує через непоправну втрату – трагічну смерть 40-річного колишнього прокурора Троїцького відділу Старобільської місцевої прокуратури Сергія Миколайовича Менжинського”, - йдеться в повідомленні.
Він загинув 14 жовтня 2022 року під час переміщення на території нині тимчасово окупованого Сватівського району. Російська окупаційна армія на важкій військовій техніці наїхала на легковий автомобіль, за кермом якого перебував Сергій. Чоловік їхав один та загинув на місці.
Сергій Менжинський 16 років присвятив службі в органах прокуратури Луганської області.
Розпочав свою трудову діяльність у прокуратурі Сватівського району у 2004 році. З 2018-го по 2020-й рік працював у Троїцькому відділі Стробільської місцевої прокуратури.
Усі пам’ятають Сергія як відповідального, професійного та висококваліфікованого прокурора. Його цінували та поважали в колективі.
У чоловіка залишилися дружина та 11-річний син.
Раніше повідолялось, що 10 років тюрми загрожує «головлікарю» медустанови у Сєвєродонецьку, а 15 – двом працівникам «мвд» «лнр».
- 1562 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Діти з Лисичанської громади відвідали музично-візуальне шоу «Красуня та Чудовисько»
- 18:59 «Наші лікарі витримують, а медичне обладнання – ні». Відкрилася виставка Олександра Плаксіна
- 18:00 Поліція Луганщини планує переймати досвід спортивних ініціатив з фізичної реабілітації ветеранів
- 17:00 Як майстриня з Рубіжного Ірина Руда виготовляє гіпсові фігурки та займається свічковарінням
- 16:00 «З забитими вікнами». Як зараз виглядає Варварівка
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Зимова підтримка 6500: понад 370 тисяч українців вже отримали кошти 02.01.2026 переглядів: 688
- Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові 06.01.2026 переглядів: 615
- Перший заступник Харченка перед Новим роком отримав понад 150 тис. грн зарплати 04.01.2026 переглядів: 581
- Після присвоєння ім'я Дзержинського школі у Сіверськодонецьку там ще відкрили й кадетський корпус 02.01.2026 переглядів: 576

Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program. Погляди, викладені у цьому матеріалі, належать авторам і не відображають офіційну позицію МЗС Чеської Республіки.


Як майстриня з Рубіжного Ірина Руда виготовляє гіпсові фігурки та займається свічковарінням
Судитимуть колишнього лісничого та т.в.о. директора парку «Кремінські ліси» за колабораційну діяльність
Стало відомо про загибель на Запоріжжі 24-річного військового з Рубіжного