В Лисичанську розгромили комплекс «Хвиля», а біля НПЗ ЗСУ «затрофеїли» танк
Сьогодні близько третьої години ночі завдано артудару по Лисичанську.
Про це повідомляють телеграм-канали окупантів.
Попадання нібито було в абсолютно мирний об'єкт (військових поруч немає). Це будівля лазнево-оздоровчого комплексу «Хвиля». Цей об'єкт неодноразово зазнавав обстрілів. Останній був місяць тому. Жертв та постраждалих серед населення немає. Постраждали довколишні приватні будинки.

В той же час, як повідомляє телеграм-канал «Северодонецк. Донбас», російські окупанти влаштували на Лисичанському НПЗ військову базу.
«Дуже гарне місце для бази, та дуже вдало вони показали де влаштували свою військову базу. ЗСУ не потрібно шукати»,- пише канал.

До того ж, в телеграм-каналі ukrainian_militant з’явилося відео, де бійці 2 мехбата, 54 бригади затрофеїли танк під носом у росіян, в районі Лисичаньского НПЗ. Танк оснащений сучасними французькими прицільними засобами, зокрема й нічного бачення і вже служить ЗСУ.
Як повідомлялось, 18 жовтня ЗСУ відбили декілька атак ворога. Зокрема, і у напрямку Білогорівки.
- 2351 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:00 У Нацмузеї історії України відкрили виставку, присвячену культурній спадщині Луганщини
- 13:00 Луганський театр візьме участь у міжнародному фестивалі у Кракові
- 11:00 ЛОВА: На єдиному пункті пропуску між воронезькою областю і ТОТ Луганщини – черги по 8 годин
- 09:30 На Луганщині ворог вдарив з мінометів та гранатометів
- 19:00 Релокований бізнес і ринок праці: як Стратегія розвитку Луганщини реагуватиме на виклики
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодонецьке КП уклало договір щодо придбання геокуполів на майже 6 млн грн 15.04.2026 переглядів: 1171
- На війні загинув захисник із Лисичанська Ростислав Козьменко 14.04.2026 переглядів: 1064
- З трьома валізами з Луганська: як Anabel Arto відновив виробництво після двох релокацій 13.04.2026 переглядів: 1001
- Переселенка з Лисичанська пече хліб на Закарпатті та планує відкрити власну пекарню 15.04.2026 переглядів: 978

Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program. Погляди, викладені у цьому матеріалі, належать авторам і не відображають офіційну позицію МЗС Чеської Республіки.


ЛОВА: На єдиному пункті пропуску між воронезькою областю і ТОТ Луганщини – черги по 8 годин
На Луганщині ворог вдарив з мінометів та гранатометів
В окупованому Сіверськодонецьку знесли багатоповерхівку (ФОТО)