Луганські поліцейські доставляють гуманітарну допомогу до звільнених населених пунктів
Поліцейські Луганщини не припиняють гуманітарну місію. Співробітники поліції Луганської області, які у якості доданих сил несуть службу у Донецькій області, спільно з волонтерами з Чернівецької області доставили мешканцям звільненого м. Лиман гуманітарну допомогу.
Про це повідомила пресслужба ГУ Нацполіції Луганщини.
“З початком широкомасштабного вторгнення російських окупантів поліцейські Луганщини роблять усе, аби підтримати, врятувати й захистити громадян, які опинились на межі гуманітарної катастрофи. Цього разу до правоохоронців за допомогою у доставці гумдопомоги звернулись волонтери, у тісній співпраці з якими, луганські поліцейські допомагали мешканцям Луганщини. Поліцейські супроводили гуманітарний груз до Лиману та допомогли роздати необхідні товари та речі місцевим мешканцям”, - йдеться в повідомленні.

Завдяки такий співпраці мешканці нещодавно звільненого міста, де ще тривають заходи з відновлення життєзабезпечення, отримали продуктові набори – хліб, крупи, продукти довготривалого зберігання на інше, а також теплі ковдри та ліки.

Раніше повідомлялось, що затримали зрадника, який допомагав окупантам тікати від контрнаступу ЗСУ.
- 1162 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 11:00 Повідомили про підозру ексвикладачу, який нині впроваджує стандарти освіти рф на Луганщині
- 10:00 Грошова допомога, пенсії та житлові програми: що треба знати ВПО у лютому-2026
- 09:33 На Луганщині ворог у чотирьох випадках бив з мінометів
- 17:00 Окупанти на Луганщині готують наставників для мілітаризованого шкільного предмета та планують ліквідувати шахти
- 15:00 У Мінсоцполітики пояснили, кому та чому призупинили пенсійні виплати
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Луганська область – у трійці регіонів з найвищим рівнем оплати праці за даними Держстату 30.01.2026 переглядів: 1097
- Оцінка за лояльність: як росія запроваджує тотальний контроль над дітьми на ТОТ Луганщини 26.01.2026 переглядів: 505
- Житло для лікарів і педагогів: Бойко розповіла про плани Сіверськодонецької МВА на 2026 рік 24.01.2026 переглядів: 451
- «Школа – це люди, а не будівля». Як Сіверськодонецька музична школа відновила роботу в релокації 30.01.2026 переглядів: 444

Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program. Погляди, викладені у цьому матеріалі, належать авторам і не відображають офіційну позицію МЗС Чеської Республіки.


Повідомили про підозру ексвикладачу, який нині впроваджує стандарти освіти рф на Луганщині
На Луганщині ворог у чотирьох випадках бив з мінометів
У Мінсоцполітики пояснили, кому та чому призупинили пенсійні виплати