Окупанти показали, як ремонтують понівечений ними Сєвєродонецьк. В місті ніби вже працює 5 шкіл
Самопроголошена влада міста показала пропагандистському каналу «Россия 1» результати поступового відновлення систем життєзабезпечення Сєвєродонецька, а також ремонту житлових будинків.
Про це повідомляють телеграм-канали окупантів.
Частина будинків міста вже підключена до систем газо-, електро- та водопостачання, а ще частина знаходиться на стадії ремонту стін та покрівлі.
Також у Сєвєродонецьку тепер ніби працюють 5 шкіл, у яких навчаються близько 1200 дітей. Вони забезпечені підручниками. Штаб із дистанційної освіти розробив методичні рекомендації для педагогів, діти щодня отримують завдання, вчителі проводять очні зустрічі з учнями.
Нагадаємо, раніше самопроголошений "мер" Сєвєродонецька Микола Моргунов повідомив, що навчальний процес ведеться у непростому режимі дистанційної освіти, а за літній період було організовано оздоровлення дітей міста - близько 400 дітей..
- 3410 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Одна з громад Луганщини пропонує роботу юриста та землевпорядника (КОНТАКТИ)
- 18:00 Власенко призначив заступницю голови Сіверськодонецької РДА
- 17:00 Луганським ВПО пропонують поселитися у гуртожиток на Рівненщині
- 16:55 Літо дикунської жорстокості путіна тільки розпочалося, - The Telegraph
- 16:00 Особливості виплат пенсій ВПО: у Пенсійному фонді роз’яснили, кого можуть позбавити
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти заговорили про приміське залізничне сполучення у районі Сіверськодонецька 06.06.2025 переглядів: 14870
- «Це що за свавілля?». Сіверськодончани обурені вимогами окупантів 09.06.2025 переглядів: 4690
- На війні загинув захисник з Лисичанська: сьогодні з ним прощаються у Львові 04.06.2025 переглядів: 3136
- Окупанти визнали, що Луганщина палає. Але про Сіверськодонецьк мовчать 09.06.2025 переглядів: 2723
Наше нове відео

Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program. Погляди, викладені у цьому матеріалі, належать авторам і не відображають офіційну позицію МЗС Чеської Республіки.