Для переселенців збудували модульне містечко на Київщині
У Василькові на Київщині відкрили модульне містечко для переселенців. В ньому тимчасовий прихисток можуть знайти понад 350 людей.
Про це повідомило Міністерство розвитку громад та територій України.
«Сьогодні завдяки міцній співпраці з польським урядом відкрили 12-те тимчасове модульне містечко. Тут житимуть внутрішньо переміщені особи, а також мешканці багатоквартирного будинку у Василькові, що був зруйнований авіаударом. У містечку створено всі зручності, щоб називати це місце хоч і тимчасовою, але домівкою», – розповів Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.
Модульне містечко у Василькові містить чотири моноблоки по 22 житлові кімнати в кожному. Загалом тут знайдуть тимчасовий прихисток 352 людини.
Інфраструктура містечка передбачає всі необхідні зручності для життя та відповідає всім технічним вимогам, у тому числі для проживання в будь-яку пору року. Є кухня, їдальня, санвузли, душові кабінки, адміністративні приміщення.

Містечко освітлюється та опалюється. Воно повністю укомплектоване необхідною побутовою технікою та іншим обладнаннями, а кімнати мешканців – меблями.
Раніше в рамках співпраці з Польщею було відкрито та заселено 11 модульних містечок для понад 3500 осіб у деокупованих населених пунктах Київської (Ірпінь, Буча, Бородянка, Макарів) та Чернігівської (Новоселівка) областей, а також у місті Львів.
Раніше повідомлялось, що оновили перелік, на основі якого ВПО здійснюватимуть виплати.
- 1260 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 11:00 У ЦНАПах Луганщини ветеранам війни та їхнім родинам надали близько 5 тисяч консультацій
- 10:00 В окупованому Сіверськодонецьку пожежа на смітнику перекинулася на житловий будинок
- 09:00 ЛОВА: У Сіверськодонецьку окупанти знову провалюють підготовку до зими
- 08:30 З мінометів та ствольної артилерії ворог завдав ударів на Луганщині
- 19:00 Кремінська МВА виділила ще 315 тис. грн на підтримку військових, ветеранів та їхніх родин
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На війні загинув військовий з Луганщини Ігор Меженський 11.08.2026 переглядів: 853
- У Сіверськодонецькій МВА розповіли, коли зможуть провести дорозіграш за кредитною програмою для ВПО 60+ 07.08.2026 переглядів: 644
- «Півторалітрова пляшка "Прозорої" може коштувати комусь життя». Андрій Єременко — про бої за Луганщину, відповідальність і повернення до цивільного життя 07.08.2026 переглядів: 609
- Житло для ВПО у Батраді на Закарпатті добудовують: що відомо про заселення 06.08.2026 переглядів: 590
Наше нове відео

Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program. Погляди, викладені у цьому матеріалі, належать авторам і не відображають офіційну позицію МЗС Чеської Республіки.


ЛОВА: У Сіверськодонецьку окупанти знову провалюють підготовку до зими
З мінометів та ствольної артилерії ворог завдав ударів на Луганщині
Програму житлових кредитів для ВПО 60+ із Сіверськодонецької громади продовжать, - Бойко
