“В Кремінній та Лисичанську жаліються на відсутність харчів”, - Гайдай
В містах Луганщини проблеми з продуктами харчування.
Про це в соцмережах повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.
“Жителі Кремінної кинуті практично напризволяще. У кранах іноді з’являється вода, світло та газ відсутні. Полиці магазинів пустішають – продуктів майже немає, а на ті, що залишилися, ціни зростають майже щодня. Підвіз ніхто не робить”, - написав Гайдай..
За його словами, на відсутність харчів жаліються й лисичани з віддалених районів міста. Придбати там щось майже неможливо. Але є гуманітарна – у достатку дають моркву та буряки.
“І доки до багатьох шкіл регіону діти приходять один раз на тиждень для отримання на подвір’ї завдання на наступні сім днів, ще 178 їхніх вчителів з нещодавно окупованих територій пройшли професійну перепідготовку в так званому «інституті професійного розвитку луганського державного педагогічного університету» за додатковими професійними програмами. Навчати часу немає, кудись поїхати – завжди раді”, - зазначив керівник ОВА.
Раніше повідомлялось, що Сєвєродончан відправляють “зимувати” в глиб “республіки”.
- 657 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 16:30 Медзаклад з Сіверськодонецька у Дніпрі надає паліативну допомогу: перелік послуг і контакти
- 15:43 Експерт розповів, скільки громадян назавжди покинули Україну
- 15:06 Зеленський заявив, що Україна б втратила менше територій, якби допомога від США надходила вчасно
- 15:00 Як у лютому працюватиме “гаряча лінія” керівництва ГУ Пенсійного фонду в Луганській області
- 13:48 Одна з країн ЄС блокує переговори щодо членства України, - ЗМІ
Найпопулярніші новини за тиждень:
- “Безхазяйні” квартири у Сіверськодонецьку: окупанти опублікували перелік на початок року 11.02.2025 переглядів: 3628
- На війні загинув 23-річний захисник з Лисичанська 13.02.2025 переглядів: 2436
- Іпотека для переселенців і військових: пільги, реальні історії та підводні камені 10.02.2025 переглядів: 2341
- У ЛОВА прокоментували самогубство Моргунова 10.02.2025 переглядів: 2228
![Transition Promotion Program](/files//i/transition_lg_mfa.gif)
Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program. Погляди, викладені у цьому матеріалі, належать авторам і не відображають офіційну позицію МЗС Чеської Республіки.