Сєвєродонецькі спортсмени підкорили європейські змагання з тенісу та дзюдо

Сєвєродонецька спортсменка Єлізавета Зоїдзе посіла 1 місце на турнірі з тенісу настільного в Хорватії.

Про це повідомляє Сєвєродонецька ВЦА.

30 жовтня в місті Нуштар в Хорватіі відбувся 8-й клубний турнір з тенісу настільного.
Вихованка КДЮСШ 1 м.Сєвєродонецьк Луганської області Єлізавета Зоїдзе прийняла в ньому участь та виборола «золото».

Підготував до змагань сєвєродонецьку спортсменку тренер КДЮСШ 1 Олександр Мінін.

Також стало відомо, що Сєвєродончанин Захар Макєшин посів друге місце на INTERNATIONAL JUDO CUP, CONSTANTIN ALI BOGDAN в Румунії.

29-30 жовтня відбувся міжнародний турнір з дзюдо INTERNATIONAL JUDO CUP, CONSTANTIN ALI BOGDAN в місті Тімішоара (Румунія).

Вихованець КДЮСШ 1 м.Сєвєродонецьк Луганської області, дзюдоіст Захар Макєшин посів на змаганнях друге місце. Тренер: Олександр Тарельник.

дзюдо

Нагадаємо, чергові дві медалі здобули представники Луганщини на чемпіонаті України серед юніорів зі стрибків у воду з вишки.