До квартир сєвєродончан тепер вламуються на “законних” підставах
У Сєвєродонецьку окупанти створюють маневровий фонд житла. Квартири вскриватимуть, щоб розселяти окупантів.
Про це повідомила Луганська ОВА.
Окупаційною адміністрацією Сєвєродонецька створено постійно діячу комісію з виявлення та огляду житлових приміщень, в яких ніхто не мешкає, з подальшим їх внесенням до маневрового фонду.
Загарбникам це необхідно для надання житла громадянам, які втратили домівки. Серед них, у переважній більшості, чомусь, колаборанти та військові.
Перевіряють квартири, про які сповістили сусіди. Деякі адреси вже опубліковані у мережі.

“Администрация города Северодонецка уведомляет о планируемом вскрытии жилого помещения и о необходимости явки собственника в Администрацию города Северодонецка с целью предоставления согласия на вселение в жилое помещение сроком на 3 года или же отказе в предоставлении согласия на вселение.
Список адресов прилагается”, - пишуть окупанти.
В місцевих пабліках зауважують, що деякі квартири вже “вскриті та опечатані”.

Раніше повідомлялось, що в Сєвєродонецьку окупанти викопали майже 400 тіл зі стихійних поховань.
- 2651 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 12:00 На офіційну публікацію постанови щодо відновлення виплат дітям ВПО ще чекають, - нардепка
- 11:00 До 10 років ув’язнення загрожує двом «заступницям міністрів» на окупованій Луганщині
- 10:00 На війні загинув кремінянин Олексій Чорнобай
- 09:00 Окупанти на ТОТ посилять контроль за учнями у соцмережах й обмежать зв’язок для старших
- 08:36 Окупанти на Луганщині намагалися просунутися поблизу Твердохлібового
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Нардепи заявили, що уряд затвердив постанову про виплату 3 тисяч грн дітям ВПО 19.03.2026 переглядів: 1621
- Які доходи за 2025 рік задекларувала заступниця голови ЛОДА Катерина Безгинська 17.03.2026 переглядів: 894
- Загинув 26-річний захисник з Луганщини Максим Моргунов 17.03.2026 переглядів: 802
- Які доходи у заступників начальника ГУНП в Луганській області: декларації за 2025 рік 18.03.2026 переглядів: 732


На офіційну публікацію постанови щодо відновлення виплат дітям ВПО ще чекають, - нардепка
На війні загинув кремінянин Олексій Чорнобай
Окупанти на ТОТ посилять контроль за учнями у соцмережах й обмежать зв’язок для старших 