Росіяни закрили в'їзд до Рубіжного на Луганщині
Росіяни закрили в'їзди до Рубіжного з напрямків Кремінної і Варварівки. Обмежено переміщення населення.
Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.
В деяких населених пунктах тимчасово зайнятої території Луганської області противник посилив адміністративно-поліцейські заходи.
Зокрема, закрито в’їзди до міста Рубіжне з напрямків Кремінної та Варварівки.
В місті обмежено переміщення цивільних осіб та посилено фільтраційні заходи.
Тим часом в Білгородській області рф розпочато активне вербування працівників промислових підприємств до приватної військової компанії “вагнер”. Так, за домовленістю з керівництвом Оскольського електрометалургійного комбінату, працівників призовного віку будуть залучати до військових зборів на базі ПВК “вагнер” терміном 30 днів зі збереженням заробітної плати. Збори планується проводити партіями по 25% працівників зазначеної категорії від комбінату. По завершенню - учасникам буде запропоновано підписати контракт з приватною військовою компанією.
Раніше повідомлялось, що на окупованій частині Луганщини мобілізують медперсонал.
- 3036 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 СБУ повідомила про підозру керівнику російської катівні на окупованій Луганщині
- 18:00 Внаслідок російської атаки на Полтаву загинула мешканка Луганщини з родиною
- 17:55 В Україні у середу прогнозують сніг лише у трьох областях
- 17:00 У Сіверськодонецькій громаді опрацювали понад 17 тисяч заяв про пошкоджене під обстрілами житло
- 16:50 У Нідерландах кажуть, що 59% українських біженців вже працевлаштувалися і їхня кількість зростає
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У її квартирі зараз живуть росіяни. А зняти житло у Дніпрі немає за що. Історія сіверськодончанки 03.02.2025 переглядів: 4367
- Ще у трьох будинках у Сіверськодонецьку окупанти виявили “безхазяйні квартири” (АДРЕСИ) 31.01.2025 переглядів: 3638
- Призначили в.о. директора КНП «Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня» 29.01.2025 переглядів: 3009
- Луганським ВПО пропонують працевлаштування з безкоштовним проживанням на Київщині 28.01.2025 переглядів: 2538